anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro usówa aukcję za miniaturki

MAMY ROZWIĄZANIE!
tel609535305
#10 Popularyzator#

Proszę o poradę sprzedaję części używane, allegro usuwa mi aukcje z powodu jak pisze

Usunęliśmy oferty, które Pan wskazał, ponieważ miniaturka (pierwsze zdjęcie w ofercie)  nie była zgodna z naszymi zasadami.

Miniaturki muszą spełniać następujące warunki:

— białe i czyste tło zgodne z paletą barw RGB 255. 255. 255,

— brak dodatkowych tekstów, elementów graficznych, ramek, logotypów,

— w przypadku, gdy sprzedaje Pan przedmiot w różnych kolorach lub wzorach, na miniaturze może Pan umieścić jeden wariant kolorystyczny/ wzór.

przecież 99% sprzedawców używanych części nie ma miniaturek na białym tle i jakoś sprzedają, czy ktoś zna na to odp. dziękuję.

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
LEW433
#21 Demiurg#

A może ktoś donosi?

oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Może i tak, pytanie jest czy jest taki obowiązek czy nie, kiedyś allegro pisało że miniaturka na białym tle stosowana wymagana jest przy sprzedaży nowych części. to jak to jest?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W niektórych kategoriach nie jest to tak drastycznie wymagane np. antyki, ale w przypadku ofert które są łączone z katalogiem to wymaganie jest chyba obowiązkowe.

oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

raczej w częściach używanych nie, ponieważ 99,9% sprzedających nie ma białej miniaturki.

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@tel609535305 nie wiem czy w częściach do samochodu trzeba mieć miniaturkę na białym tle czy nie trzeba ale tak trudno załatwić sobie kawałek np. białej płyty HDF i na niej kłaść do zdjęć wystawiany przedmiot?

oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Tak, jest to kłopotliwe, ponieważ często wystawiam, maski klapy drzwi bezpośrednio z auta, lub silniki, poza tym skoro nikt nie ma to dlaczego ja muszę.

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

No może z wyłączeniem masek, silników  😅 ale inne graty - lusterka itp. można by wystawiać a po to żeby się po prostu odczepili i dali sprzedawać 🙂

oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

A jeżeli ja sprzedaję 90% takich części? nie chodzi oto żeby się odczepili tylko czy tak wolno czy nie.

oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Czy mógłby się wypowiedzieć w ty temacie pracownik allegro?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tel609535305 Wskaż proszę dokładną kategorię, której dotyczą zakończone oferty. Skonsultuję to. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Kategoria to części samochodowe używane.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tel609535305 Potrzebuję dokładnej kategorii, czyli pełnej ścieżki, np. 
Motoryzacja - Części samochodowe - Oświetlenie - Lampy przednie i elementy - Lampy przednie

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Allegro - Motoryzacja - Części samochodowe - Części karoserii - Zderzaki

oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Każda ścieżka jest osuwana wszystkie części samochodowe używane, w każdej kategori

oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Jak długo potrzebujecie czasu, aby przyznać się do błędu, i powiedzieć jednoznacznie iż nie trzeba miniaturek z białym tłem przy sprzedaży części używanych, i z takiego powodu zamknęliście mi wiele aukcji i przy okazji spadł mój poziom sprzedaży, a teraz milczą i odbijają piłkę z działu do dział. Żałosne to.

oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Tak dla Pani wiedzy, bo widzę że od 3dni nie może pani tego ogarnąć

Stosowanie tła innego niż białe możliwe jest tylko w wybranych kategoriach i w przypadku określonych przedmiotów:
-przedmioty z parametrem Stan o wartości używane, regenerowane lub uszkodzone wystawiane na koncie zwykłym,

-przedmioty z parametrem Stan o wartości używane, regenerowane lub uszkodzone wystawione na koncie firmowym w kategoriach: > Motoryzacja – Części samochodowe
Motoryzacja – Części i wyposażenie motocyklowe

Motoryzacja – Części do maszyn i innych pojazdów
Motoryzacja – Opony i felgi

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tel609535305 Dla Twojej informacji, ja nie zajmuję się weryfikacją i zamykaniem ofert. Wyjaśniam to z zespołem odpowiedzialnym za ten obszar. Bardzo proszę, abyś nie podważał moich kompetencji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tel609535305 Właśnie otrzymałam informację, że usunięcia zostały wycofane. Możesz już wznowić oferty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Przepraszam ale rozumiesz to było nie zgodne z regulaminem z waszej strony, więc nie mogłem w to uwierzyć że mogliście tak postąpić, przez blokadę ofert spadła jakość sprzedaży a po odblokowaniu nie wzrosła, same straty

oznacz moderatorów