anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowane zakupy automatycznie przed ustawionym terminem

wackee
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

właśnie przed chwilą zakupy moich klientów zostały automatycznie anulowane po 7 dniach - brak zapłaty. Dlaczego jeżeli w ustawieniach konta mam jak byk 30 dni???

3C9F2E53-B036-4877-AF20-9103F3B2B554.jpeg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Bo tak ma allegro w swoich ustawieniach .Zakupy nieopłacone w opcji KUP TERAZ są po 7 dniach anulowane a po 30 te które są w licytacjach. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

"Kiedy możemy anulować zakup automatycznie

Zakup anulujemy automatycznie, gdy kupujący wybierze płatność z góry i nie opłaci swojego zamówienia w wyznaczonym czasie, czyli:

  • po 7 dniach – w przypadku zakupu w opcji kup teraz
  • po 14 dniach – w przypadku zakupu w opcji kup teraz, gdy klient wybierze płatność z góry przelewem tradycyjnym – dotyczy zakupów zrobionych od 8 listopada
  • po 30 dniach – w przypadku zakupu w licytacji.
Możesz zdecydować, po jakim czasie anulujemy zakup

W zakładce Zamówienia możesz ustawić własny przedział czasu, po którym anulujemy nieopłacony zakup:

  • zrobisz to tylko dla ofert kup teraz
  • wskazany przez Ciebie czas nie może być krótszy niż 7 dni, ani dłuższy niż 30 dni."

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/anulowanie-zakupu-info...

oznacz moderatorów

wackee
#8 Zapaleniec#

No to przecież napisałem powyżej że ustawiłem własny czas 30 dni dla kup teraz, a anulują się po 7 dniach.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wackee Tak, ale @kolekcjoner608 chyba tego nie wie, dlatego wklejam zapis z Pomocy. Może to anulowanie po 7 dniach dotyczyło oferty sprzed Twoich zmian w ustawieniach. 

oznacz moderatorów

wackee
#8 Zapaleniec#

No właśnie ustawiłem to już bardzo dawno temu, a aukcje były zrobione niedawno. Jak ja się mogę w ogóle skontaktować z pomocą techniczną allegro?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

wackee
#8 Zapaleniec#

Jest opcja ustawienia własnego czasu i taki mam ustawiony na 30 dni, przecież wrzuciłem zrzut ekranu.

oznacz moderatorów