anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja sprzedażowa Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
media-home1
#9 Pomysłodawca#

Aplikacja Allegro Sprzedaż zniknęła z AppStore oraz z Android Play

gdzie można pobrać aktualną wersję aplikacji mobilnej Allegro Sprzedaż dla sprzedających ?

oznacz moderatorów
208 ODPOWIEDZI 208
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mcn7 @mourningrise @tofel3 Udostępniając nową wersję aplikacji, skupiliśmy się przede wszystkim na Allegro Lokalnie. Chcemy, żeby obsługa sprzedaży właśnie w tym serwisie była jak najwygodniejsza. Aplikację będziemy udoskonalać również w oparciu o Wasze sugestie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
tofel3
#9 Pomysłodawca#

Czyli nie ma szans na fajną, sprawna apke dla sprzedających. Najważniejsze jest Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów
mourningrise
#9 Pomysłodawca#

To proszę nam powiedzieć ile procent wszystkich sprzedających stanowią użytkownicy allegro lokalnie a ile allegro na całą Polskę? Robicie dobrze mniejszości mając w poważaniu większość. Brawo.

oznacz moderatorów
tofel3
#9 Pomysłodawca#

Ale tak było od zawsze. Sprzedający jest na samym końcu hierarchi. Mimo że to sprzedający przynosi największe zyski, to zawsze on ma najgorzej.

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

Najlepsze jest to, że to **piiip**o całkiem teraz przestało chodzić.........🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

oznacz moderatorów
maciejmichalskiM
#8 Zapaleniec#

ktos wie jak przywrocic poprzednia wersje ale na iOS?

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

Podbijam. Pilnie potrzebuje.

oznacz moderatorów
qwaseq1
#8 Zapaleniec#

Dlaczego nie działają powiadomienia, dlaczego nie można tego naprawić. Jeżeli to przerasta możliwości allegro to może dobrym rozwiązaniem byłoby przywrócenie starej aplikacji z działającymi powiadomieniami tak jak to było wcześniej. Myślę, że każdy byłby zadowolony lub chociaż negatywnych komentarzy byłoby mniej. Wizerunkowo i tak porażka.

oznacz moderatorów
akadomki
#8 Zapaleniec#

Ja mam a raczej miałem do dziś rana starą wersję na androida ale dziś mnie wylogowało i po zalogowaniu było już inaczej tzn niby podobną ale inną ... zapewne wszystkich nas to czeka... Najważniejszej rzeczy dalej nie ma... czyli powiadomień...

 

oznacz moderatorów
tofel3
#9 Pomysłodawca#

Bo pewnie pobrało Ci aktualizację do nowej TRAGICZNEJ wersji.

oznacz moderatorów
przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Korzystaliśmy ze starej apki - dziś już nie korzystamy z nowej. Allegro kolejny strzał w kolano. Apka na 0 albo i mniej.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mourningrise Z tego co piszą tutaj użytkownicy wynika, że ta wersja apki to jest zwyczajna nakładka na stronę mobilną allegro i w tle zapewne cały czas działa przeglądarka.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
tofel3
#9 Pomysłodawca#

Czy ktoś z Allegro odniesie się do zaistniałej sytuacji ? Czy jak zwykle macie wszystko w d***e ?

oznacz moderatorów
mourningrise
#9 Pomysłodawca#

A kto ma się odnieść, jak że spółki nikt tego nie przeczytał? Z allegro są tu tylko moderatorzy forum, którzy też dziwnie zamilkli? W zarządzie hajsy się zgadzają, więc nikt problemu nie widzi, a ty sprzedawco bujaj się dalej z coraz większą ilością coraz większych problemów.

oznacz moderatorów
tofel3
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj była jakaś aktualizacja. Coś się zmieniło ? Poprawiło ? Czy dalej lipa ?

oznacz moderatorów
qwaseq1
#8 Zapaleniec#

Strach aktualizować

oznacz moderatorów
mcn7
#9 Pomysłodawca#

Nie ma co aktualizować - ja się dziś rano skusiłem się na aktualizację i szybciutko z powrotem się przesiadłem na starą wersję - i dzięki za podpowiedź skąd ją wziąć.

oznacz moderatorów
CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

nie śledziłem wątku , czy ktoś wie kiedy "stara" apka wróci ? ta nowa to jakieś nieporozumienie, mam tylko nadzieje że nie projektował tą apkę osoba która sprzedawała Polsce respiratory i maseczki,

 

najbardziej irytujące jest odświeżanie sprzedaży, nie wystarczy pociągnąć palcem ekranu jak wcześniej, trzeba wyjść i wejść z powrotem 😄

oznacz moderatorów
mcn7
#9 Pomysłodawca#

Raczej nic już się nie zmieni - nieopatrznie pozwoliłem Androidowi zaktualizować wszystkie apki i tę Allegro zaktualizował mi drugi raz do tej nowej "lepszej" wersji. Na szczęście jeszcze w necie udało mi się znaleźć starą wersję ale w kilku miejscach już i te stare apki poznikały i Allegro powrzucało tam tę "nowość"

oznacz moderatorów
witilo1967
#9 Pomysłodawca#

Allegro ma w nosie waszą aplikację , cena akcji na giełdzie im spada i to jest ich największy problem 😒

oznacz moderatorów