anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcje same się zakańczają

dominturbo
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj w nocy zakończyły mi się same aukcji proszę o sprawdzenie dla czego tak się stało i kto je zakończył podaje 2 przykładowe nr.  oferty:    10893608606 , 8816914424 . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Same przed terminem. Tak się dzieje zwykle jak allegro dostrzeże w nich łamanie regulaminu i są usuwane.

oznacz moderatorów

dominturbo
#7 Wielbiciel#

Proszę napisać co w tych aukcjach jest nie tak w którym opisie złamałem regulamin . 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dominturbo Czy korzystasz z zewnętrznego programu do obsługi Allegro? Jeśli tak, sprawdź czy oferty nie zostały zakończone przy jego użyciu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ABCalinka
#9 Pomysłodawca#

 u mnie to samo. Wystawiam aukcje na nowym koncie i po 10 minutach są zakończone. podaję numery przykładowych aukcji: 13148889808, 13148889732, 13148889506.  Tak, korzystam z zewnętrznego programu do obsługi Allegro, ale tak się dzieje tylko na tym koncie, drugie jest OK.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ABCalinka W naszym systemie widnieje informacja, że oferty zostały zakończone przez sprzedającego. Jeśli nie zakończyłaś ich samodzielnie, być może zakończył je zewnętrzny program, z którego korzystasz. Sprawdź to proszę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ABCalinka
#9 Pomysłodawca#

dziękuję, przekażę w takim razie ta informację do pomocy technicznej oprogramowania

 

oznacz moderatorów

dominturbo
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłem oprogramowanie zewnętrzne nie zakończyło tych aukcji może sprawdzicie z jakiego adresu AP zostało zakończone . 

oznacz moderatorów

galaxy-premium
#2 Obserwator#

Mi tak samo Allegro zakończyło aukcje i nałożyło blokadę sprzedaży 

oznacz moderatorów

arkadius69
#11 Animator#

Jak się nie czyta regulaminu to tak się kończy sprzedaż na allegro

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@galaxy-premium Twoje oferty zostały zakończone, a konto zablokowane, ponieważ doszło do złamania naszych zasad.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dominturbo Oferta nr 8816914424 jest w tej chwili aktywna, natomiast nr 10893608606 zakończyła się, bo produkty się wyprzedały.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

dominturbo
#7 Wielbiciel#

Oferta 8816914424 jest aktywna bo wszystkie oferty zakończone ponownie wystawiłem nie będę miesiąc czekał aż allegro ogarnie problem a oferta 10893608606 po wystawieniu ponownie przez zemnie produkt się sprzedał .  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dominturbo Oferta 8816914424  została zakończona 10 stycznia w nocy. Zakończenie zostało zlecone przez Ciebie przez API. Żaden pracownik Allegro ani system nie usunął tej oferty. 

Jeśli chcesz wyjaśnić tę sytuację, to zweryfikuj, czy nie połączyłeś swojego konta Allegro z narzędziem zewnętrznym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

dominturbo
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę o sprawdzenie jakie narzędzie zewnętrzne zakończyło te aukcje od tego można było zacząć . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dominturbo Nie mamy informacji o nazwie narzędzia. Sprawdź tutaj swoje powiązane aplikacje: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

dominturbo
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za pomoc pousuwałem narzędzia które były połączone z moim kontem i nawet nie wiem do czego służyły uzbierało się tego przez lata . Ale dalej nie wiem kto zakończył aukcje i pewnie się nie dowiem .Pozdrawiam 

oznacz moderatorów