anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne zestawy allegro - żądam zaprzestania tych praktyk.

ProstaElektryka
#8 Zapaleniec#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_

Jak w temacie. Nie wyrażam zgody na Wasze łączenie moich produktów. Wprowadzacie klienta w błąd i przez was klient przestaje być zainteresowany moją ofertą. A może robicie to specjalnie? Może faworyzujecie innych sprzedawców??

Nie zgadzam się na Wasze automatyczne łączenie jakichkolwiek moich ofert na obu moich kontach.

Żądam zaprzestania takich praktyk.

Konta prostaleketryka oraz e-tomar

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@ProstaElektryka proszę o podanie przykładu błędnego powiązania produktów. Doprecyzuj również, czy masz na myśli błędnie utworzone automatyczne zestawy, czy połączenie oferty z produktem?

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ProstaElektryka
#8 Zapaleniec#

Chodzi o automatyczne zestawy.

Wszystkie są błędne. Macie podglądy do takich produktów to wystarczy zerknąć na moje oferty.

Dla przykładu sprzedaję zestaw taśmy LED z zasilaczem i sterownikiem a wy dołączacie kolejny zasilacz do zestawu i wprowadzacie klienta w błąd.  W dodatku zapewne robi to za was algorytm który za ch... nie zna się na danym asortymencie i tylko wprowadza zamieszanie. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ProstaElektryka a czemu ? osobiście bardzo lubię kabarety , jak nie ma nic ciekawego w telewizorni to przeglądam zestawy utworzone przez allegro  , często nieźle  się ubawię ,,, tylko ,,ani ...mru - mru,🤣

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Tak ,dobrze że jest allegro .Latem w TV nie ma za bardzo z czego się pośmiać (jedynie z polityków) a tak zawsze jakiś nowy repertuar można zaliczyć.

oznacz moderatorów

ProstaElektryka
#8 Zapaleniec#

I tak i nie. Jak ktoś ma czas to może się z tym bawić. Ale to już zaczyna być nudne. Jakieś automatyczne zestawy, które nie mają ze  sobą sensu albo albo rozłączanie produktu z katalogiem, który ja stworzyłem na moim kodzie EAN. Dodam produktu, który sami wytwarzamy z naszymi kodami EAN a allegro twierdzi, ze to nie ten produkt i rozłącza.

Nie dość, ze liczy się tylko kupujący bo sprzedawców od dawna mają w d.. to jeszcze co chwilę kłody pod nogi rzucają. A Ty masz mieć czas nerwy na poprawianie ich błędów . 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ProstaElektryka działam już w tej sprawie. Gdy tylko dostanę potwierdzenie wyłączenia na Twoim koncie tworzenia automatycznych zestawów wrócę do Ciebie z informacją. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

TIK-TAK_MLAWA
#9 Pomysłodawca#

Witam, i co ustaliliście w sprawie wyłaczenia tworzenia tych beznadziejnych zestawów ? Czy taka opcja, to jest za trudny temat dla Waszych informatyków ? Stworzyli coś nad czym nie maja kontroli ??

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@TIK-TAK_MLAWA Możemy wyłączyć automatycznie tworzenie zestawów na Twoim koncie. Daj znać, czy mamy to zrobić. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

TIK-TAK_MLAWA
#9 Pomysłodawca#

Naprawdę ?? To ci Wasi konsultanci jacyś niedouczeni, pisałem nie raz o tym i robiłem zgłoszenia i nikt mi tego nie zaproponował. Proszę to wyłączyć , tylko jakieś potwierdzenie mi Pani prześle. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@ProstaElektryka 

niech sobie allegro łączy kupę z rabarbarem

ale niech napisze: tych zestawów nie tworzył sprzedawca, to nasza robota

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

A ja bardzo lubię zestawy,  to absolutna nowość  i super innowacja w handlu.

Za pierwszym razem sie bałem miałem kupic przedmiot a oferta opiewała na zestaw kilku przedmiotów. Nie kupiłem.

Dopiero za drugim podejściem dowiedziałem się że  przedmiot sprzedawany jest w zestawie:  właściwy przedmiot,  metka lub karta gwarancyjna, pudełko no i czasem ładowarka.

Zestawy mogą mieć różną konfigurację.

Jest to świetny kij na zwracających, brak czegokolwiek  w zestawie, nawet metki,  upoważnia  sprzedającego do  wstrzymania zapłaty zwrotu no bo zwrot zestawu niekompletny.

Tak sobie Allegro radzi z wymaganiami ustawy konsumenckiej, z interpretacjami UOKIK itp...

Sprzedający powinni się cieszyć, kupujący mniej...

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#13 Ambasador#

Nie widziałem jeszcze automatycznych zestawów. A może nie zwracałem na nie uwagi - sporo też kupuję , ale raczej "konkretne" rzeczy, nie dla SMART. A jak sprzedaję, to czasem dostaję normalnie białej (lub fioletowej) gorączki - jak kto woli. Kupuje ktoś 2 lub 3 takie same rzeczy, po czym 1 zostawia, a resztę zwraca. Powód - nie pasuje mu. A ta jedna jakoś mu pasuje.

Chyba zacznę takie zwroty zgłaszać do Allegro - naruszenie regulaminu Allegro Smart pkt. IX.4.:

"W przypadku, gdy działania Nabywcy naruszają postanowienia Regulaminu lub gdy Nabywca podjął jakiekolwiek działania, które negatywnie wpływają na bezpieczeństwo funkcjonowania Serwisu, szkodzą innym Użytkownikom lub są sprzeczne z założeniami Usługi Allegro Smart opisanymi w Regulaminie, bądź mające na celu ominięcie zabezpieczeń stosowanych przez Allegro lub polegające na fałszowaniu danych w ramach Usługi, Allegro ma prawo dokonać zawieszenia świadczenia Usługi na rzecz Nabywcy. Jednocześnie postanowienia art. 8.4. Regulaminu Serwisu stosuje się odpowiednio."

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ProstaElektryka jeśli nie chcesz aby Twoje oferty były łączone w automatyczne zestawy możesz je wyłączyć w tej zakładce.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ tak Olu , możesz rozłączyć , ale ,,za dwa ..no ... góra csy dni ,, przychodzi wiadomość

,, połączyliśmy ...

oznacz moderatorów

ProstaElektryka
#8 Zapaleniec#

Nie będzie nikt mnie zmuszał do dodatkowej pracy z rozłączaniem zestawów. Po prostu macie ich nie łączyć w zestawy i tyle. Ja głównie sprzedaję zestawy moich produktów a wasze połączenia dublują produkty w moim oryginalnym zestawie. 

oznacz moderatorów

ProstaElektryka
#8 Zapaleniec#

Mija tydzień i po raz kolejny łączycie w zestawy .....

Co zostało zrobione w mojej sprawie. Mija tydzień i cisza ...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ProstaElektryka Nie powinny już być tworzone zestawy. Czy możesz wskazać przykład?

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ProstaElektryka
#8 Zapaleniec#

W momencie pisania wiadomości połączenia były o czym byłem poinformowany mailem.

Na ten moment nie ma automatycznie połączonych ofert. 

Natomiast na drugim koncie o którym wspominałem e-tomar nadal mam automatyczne durne powiązania. Proszę o wyłączenie także na drugim koncie.  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ProstaElektryka Przekazałam prośbę o wyłączenie automatycznych zestawów również na Twoim drugim koncie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów