anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AWARIA rangi i moje podsumowanie Forum

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Nie znalazłem odpowiedniego miejsca na zgłaszanie awarii więc piszę tutaj. 

 

Tytułem wstępu: Siedzę miesiąc i 3 dni na tym Forum.

 

Zauważyłem że coś rangami jest nie tak. Na początku jakoś działały, choć i tak nie wiadomo nam użytkownikom jak działają. Teraz nowy użytkownik po 1 dniu od rejestracji dostaje #7 rangę a inny po tygodniu z postami policzyć na palcach jednej ręki ma rangę #8. Coś chyba nie tak? @msniezek 

 

Wyczytałem że przy randze #21 ma być dostępne własne zdjęcie. To jest ranga, kogo? Zapewnie moderatora 😉 

Trochę jednak jest za mało randomowych obrazków. Nie ułatwia to czytania. Róbcie coś z tym bo rozwoju softu Forum brak a awarii przybywa. Popsuł się dzwoneczek a teraz chyba rangi.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash @__RPM_ Owszem, dzwoneczek działa inaczej, ale to nie oznacza, że jest zepsuty. Poza tym cały czas pracujemy, aby dzwonił idealnie, ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu. 

@__RPM_ Jeśli chodzi o rangi to tutaj wszystko działa prawidłowo, @pinsplash wskazał ci już wątek powyżej, gdzie Maciek dokładnie tłumaczył sposób ich działania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

jak @_HolaOla_🤗 ma dobry humorek to i dzwoneczek działa 😊

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

A jakbyś dobrze poszukał, znalazłbyś wątek: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/b%C5%82%C4%99dy-allegro-gadane/m-p/2826#M1...

Wójt Maciek kazali założyć...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@pinsplash  @Vryko  Dzięki za link do nie oficjalnej listy usterek

Mnie dzwoneczek teraz działa w porę tylko jakoś dziwnie. Zamiast dzwonić to on świeci na czerwono 😉

Nie byłem pewien co do awarii RANGI ale dziwnie wygląda gdy osoba w pierwszej dobie na forum dostaje rangę #7.  Wiem że Wpunkty! się zerują z czasem ale dziwnie wygląda STATYSTYKA później. Brak postów a ranga zostaje. OK Może działają RANGI dobrze ale pozostają nie jasne. Łączna liczba zamieszczonych wiadomości powinna mieć wartość nie malejącą albo nazywać się inaczej skoro jest chwilową.

 

1a.jpg2.JPG

 

 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@__RPM_  z tymi rangami to też mnie zastanawia, na jakiej zasadzie to działa. Nie odkryłem tego magicznego algorytmu, zapewne tylko allegro go zna 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

aaalll(e)g(r)oooryyytmmm 😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@__RPM_  Jeśli udowodnisz, że bez odpowiednio wysokiej rangi nie da się pomagać, to będę Ci klikać Wpunkty tak długo, aż dostaniesz co najmniej #10.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

temporalis_pl
#11 Animator#

Po co w ogóle wam te rangi?

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Ja tam nie wiem, jak inni - ale jak zostanę tu prezydentem (w sensie rangi), to będę się chwalił na FB, Twitterze i jeszcze w paru innych miejscach, o któtych słyszałem. I oczywiście, będzie stosowna informacja na ścianie jaskini sołtysa 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vryko Chyba znowu muszę Cię rozczarować, ale nie ma takiej rangi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ No jak nie ma? Sołtys je? Je! To i prezydent bedzie. Howgh.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

#420  Sołtys#

😄

oznacz moderatorów

temporalis_pl
#11 Animator#

Czyli kłócicie się o nic nie warte rangi na nic nie wartym forum nic nie wartego serwisu? 🙂

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@temporalis_pl 

Od którejś tam rangi użytkownik AG ma dostać uprawnienia moderatorskie. Perspektywa posiadania władzy nad pospólstwem jest bardzo kusząca.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

temporalis_pl
#11 Animator#

A ile płacą takiemu moderatorowi?

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@temporalis_pl 

Wypłacają w naturze. Dają jakieś smyczki, pendrajwy, itp. Ogólnie szmelc bez większej wartości materialnej, ale znajomi takiego społecznika mogą mu zazdrościć.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To się przyznam, mi na starym Cafe przysłali po roku "pracy" kuferek ze słodyczami  i kartkę świąteczną z podpisami adminów 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

byłeś moderatorem? 😮

oznacz moderatorów