anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy Allegro Gadane

Vryko
#18 Luminarz#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ola, tak jakby nadal czekam na odpowiedź😑

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Przekazałam informacje od Ciebie we właściwe ręce, jeśli ustalimy coś nowego, będę pisać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ A długo będziecie to ustalać? Bo wiesz, pierwszego posta na ten temat napisałem jakoś miesiąc temu...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Nie, już skończyliśmy to ustalać. Do wstawienia emotki używasz prawodpodobnie kodów, które kopiujesz ze struktury strony, a wystarczy, że wpiszesz klasyczny i prosty zapis typu ":D" lub ":)". 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ "Do wstawienia emotki używasz prawodpodobnie kodów, które kopiujesz ze struktury strony" - Ola, przecież to widać jak na dłoni na wklejonych przeze mnie zrzutach😏
Ciekaw jestem, dlaczego miesiącami to działało i nagle przestało? I dlaczego mam zgadywać co tym razem jeszcze zadziała, a co już nie?

"wystarczy, że wpiszesz klasyczny i prosty zapis typu ":D" lub ":)"." - więc dlaczego piszesz o tym dopiero teraz, a nie zrobiłaś tego 2 tygodnie temu czy nawet miesiąc temu?
To teraz mi jeszcze napisz jakiż to "prosty zapis" będzie odpowiednikiem emotikony, którą umieściłem wyżej?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Nie musisz, bo wszystko działa prawidłowo. Odpowiadając na ostatnie pytanie, to jeśli nie znajdziesz sobie skrótu na dokładnie taką emotkę, zawsze możesz wybrać sobie inną. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No nie działa, bo w kwietniu przestały działać emotikony w postaci - jak to ujęłaś - "kodów (...) ze struktury strony". Spytałem dlaczego i nie dowiedziałem się.

No mogę, ale w tym kontekście w którym chcę jej użyć pasuje tylko ta, żadna inna.
To może inaczej: jest gdzieś do obczajenia ta lista "prostych zapisów" działająca na AG?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Nie, nie ma takiej listy, ale wszystkie podstawowe i najbardziej popularne w internecie działają poprawnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No ta, która akurat jest mi potrzebna (i kilka innych popularnych), jakoś nie bardzo.

To może odpowiesz w końcu na pierwsze pytanie: dlaczego zostało usunięte coś, co działało dobrze przez ponad rok?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Kurde, no co znowu napsuliście? Nie dość, że po kliknięciu w "odpowiedz" edytor ładuje się dłuższą chwilę (tak ze 2-3 sekundy, wcześniej było to mgnienie oka), to jeszcze zniknęła informacja ile wątek ma podstron, która była widoczna już na listingu wątków w dziale.
Dodatkowo znowu nastąpiło jakieś zwiększenie "interlinii" miedzy poszczególnymi wątkami na listingu i mieści się ich naraz tak na oko ze 2-3 mniej na jednym ekranie.
Ogólnie forum dostało muła, po działaniu widzę że to prawdopodobnie pokłosie problemu z emotkami zgłaszanego tydzień temu (najpierw wczytują się podpisy edytora/narzędzi/emotek, a dopiero później elementy graficzne).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powstał jakiś śmietnik, znowu namieszali.😏

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

Może to mało ważne (bo już i tak przyzwyczaiłem się do sortowania liniowego z najnowszymi wpisami na górze), ale ciekawi mnie to. Jest wątek na 50 odpowiedzi do zapytania otwierającego. Mam wyświetlanie po 50 na stronę. Zjeżdżam na sam dół i widzę dwie podstrony (a wszystkie posty się mieszczą te tej jednej).

obraz.png

Wchodzę na tą drugą i widzę:

cookie000_0-1630843733895.png

Czyli nic. To jest przy sortowaniu liniowym z najnowszymi na górze.

Jak zrobię sortowanie odwrotne (im niżej tym nowsze), to też mam dwie strony, ale ostatni (najnowszy) wpis przerzuca na drugą podstronę 🙂

No i jeszcze takie coś: jeśli wszystkie wpisy mieszczą się na jednej stronie (w obydwu wersjach sortowania liniowego), to przy pierwszej opcji post otwierający będzie na górze i na dole strony. Jeśli wątek rozkłada się na kilka podstron, to ten post otwierający pojawi się już tylko raz (nad najnowszym postem w wątku). Ale to akurat mało ważne, bo ciekawi mnie dlaczego tylko przy sortowaniu (do najnowszego posta na górze) przerzucanie do ostatniego przeczytanego posta działa, a jak odwrócę kolejność to zawsze mnie przerzuca do najstarszego (jakbym jeszcze w ogóle w tym wątku nic nie przeczytał), niezależnie od tego czy odświeżę stronę po zmianie ustawienia, czy też wejdę do wątku jeszcze raz z listy tematów.

I tak się bawiąc w te ustawienia: sortowanie w wątku ("OPCJE") jest dostępne, ale po wylogowaniu już nie. Jest tego jakieś uzasadnienie ?

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@cookie000 uwaga ogólna - rozwiązanie, jakie zostało zastosowane na Gadane, nie jest naszego autorstwa, to architektura firmy Khoros. Do pewnego stopnia możemy je oczywiście dostosowywać do naszych wymagań, ale pewnych jego cech nie przeskoczymy (a pewnych błędów nie naprawimy, musimy czekać na naprawę przez Khorosa).

Co do poruszanych przez Ciebie w powyższym poście kwestii - nie wiem, dlaczego tak jest (pewnie błąd), ale jak sam zauważyłeś, to dość brzegowe przypadki. Dopiszę je tym niemniej do listy, dzięki.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Dom_i_ogrod_lux
#8 Zapaleniec#

przegladarka Safari na iphone IOS 15.0.1

„podziel się pomysłem” > pierwszy raz powiąż konto z AllegroGadane > po kliknięciu pomarańczowego przycisku Tak, Powiąż, strona nie ładuje się. „safari nie może otworzyć strony. Zbyt wiele przekierowań”

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

0nez
#7 Wielbiciel#

To samo w przeglądarce Opera na Windows 10. Wyczyszczenie danych przeglądania (ciasteczka i inne dane witryn) pomogło.

oznacz moderatorów

Dom_i_ogrod_lux
#8 Zapaleniec#

E659F9F1-B364-4247-AC56-F79179DBB893.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Dom_i_ogrod_lux Tak jak sugeruje @0nez spróbuj proszę wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów