anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezpodstawne uznane POK oraz blokada konta

carsam
#9 Pomysłodawca#

Witam

Nie wiem czy allegro chodzi aby trzymac sprzedajcego pod butem na twarzy czy nie.

 

Uznaliscie wniosek POK kupujacego i zablokowaliscie nam natychmiast konto. Dlaczego z automatu uznajecie wniosek jesli jest bezpodstawny ? Kupujacy w dyskusji sam przyznal ze dostal towar ze zdjęcia bo poznal to po szczegolach ale uwaza ze jest niezgodny z opisem. Ok walic to. Wyslalismy wam odrazu potwierdzenie przelewu. Nagle przychodzi informacja o blokadzie naszych kont. Zaledwie miesiąc po odblokowaniu po poprzedniej sytuacji, w ktorej rowniez uznaliscie z automatu wniosek pok. Czy mogę prosić kogoś aby odblokował nam konta, bo nie wiem z jakiego powodu i czemu są zablokowane !!??

@msniezek  dlaczego w ten sposób traktujecie sprzedających ? Nie potraficie chociaż spróbować zrozumieć sprzedającego zamiast ślepo uznawać wnioski nieogarnietych ludzi ?

Proszę Cie o pomoc i odblokowanie kont. Jesteśmy dobrymi sprzedawcami.

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

carsam
#9 Pomysłodawca#

Choc mam nadzieje, ze tacy jak ty nie sprzedaja na allegro tylko szczekaja w takich miejscach jak male pieseczki.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie masz szacunku dla ludzi, dla kupujących, dla tu piszących, nigdy nie zrobisz prawdziwego interesu na Allegro. Nie istnieje już bazar na Stadionie Dziesięciolecia, tam miałbyś szansę.

oznacz moderatorów

carsam
#9 Pomysłodawca#

@xyz96  ja nie mam szacunku? powiedzialem pokaz swoje konto i aukcje. Jak nie to jestes **piiip**nym tchorzem i nawet sie nie udzielaj. Pokazuj

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek A może by zamknąć tą dyskusję, która nie prowadzi do niczego, a tylko bezsensownie nakręca ludzi?

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Heh.... ale się tniecie. Umówcie się gdzieś na flaszkę, zabrać maseczki i osobne kieliszki i po sprawie. Czy tak musi być? Odrobinę zrozumienia. Też kiedyś trafiłem na wykop.pl - klient szybko i prawidłowo obsłużony, jednak gdzieś w powiadomieniach z MS zostawiłem niefortunnie sformułowane powiadomienie w roboczej wersji - zamiast mnie o tym powiadomić - to od razu post na wykopki i nabijanie punktów. Oczywiście 3 zakupy wykopkowców dla wystawienia negów (Allegro uznało transakcje za prawidłowe i nie usunęło negatywów, pomimo, że spełniały wszelkie kryteria dla zakupu w celu wystawienia tylko komentarza - to chyba była taka kara od Allegro) i 2 tygodnie bardzo intensywnej roboty w związku ze zwiększoną ilością zamówień - te były od rozsądnych ludzi.

Oczywiście, gdybym zamieścił tutaj ten niefortunny tekst to też bym pewnie został zlinczowany. Sugeruję każdemu bardziej patrzeć za swoje paznokcie.

Nie wiem jak się uwolnić od tego gadane-gadane. Zrezygnowałem z subskrypcji i dalej przychodzą powiadomienia.

 

oznacz moderatorów