anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta za to że nie odczytałem maila z powiadomieniem od allegro dotyczącym

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mabert-pl
#9 Pomysłodawca#

Blokada konta za to że nie odczytałem maila z powiadomieniem od allegro dotyczącym jakiejś reklamacji która i tak jest wyłączona bo reklamacje po roku złożył przedsiębiorca zakup na fakturę efekt zakańczając sie aukcje itp itd no sorry allegro ale maile od was z powiadomieniami filtruje do malo ważnych bo są ich tysiące dziennie... Typu powiadomienie o wystawieniu aukcji lub zakończeniu oferty 

Moje pytanie czy mogę pociągnąć do odpowiedzialności za blokadę osobę która ja włączyła to raz dwa to co zrobili jest zgodne jak uważają z ich regulaminem ale niezgodne z prawem?

 

oznacz moderatorów
62 ODPOWIEDZI 62
maxr01
#17 Koryfeusz#

Moim zdaniem to już jest "przegięcie" ze strony Allegro. Wystawiając aukcję jestem zobowiązany do podania adresu do reklamacji i zwrotów - każdy kupujący jest o tym poinformowany. 

Wysyłanie przez kupującego takich beznadziejnych zapytań powinno być traktowane jako spam. 

Kupujący ma podane "na tacy" wszystkie dane na aukcji.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Następna rzecz - tzw. "bezpieczeństwo transakcji" - istny rarytas na Allegro. Transakcja została przecież zakończona - w zeszłym roku.

@Mabert-pl - problem blokad konta z takich błahych powodów da się rozwiązać. Wystaw sobie ze 200 tys. aukcji i gwarantuję Ci, że z takiego powodu Allegro nie zablokuje Ci konta. Również i z innych powodów. Allegro nie wyeliminuje takiego sprzedawcy ze swoich ofert. 

A tak... "kapucha".... Strata tylko dla All - aż im się dziwię, reklamy w TV lecą, bo sprzedaż na All spada, sprzedawcy uciekają do konkurencji, tam zaczyna kwitnąć sprzedaż, a tutaj z byle bzdeta, bez żadnego konkretnego powodu są blokowane konta. Dodatkowo - ciągłe podwyżki, zmiany regulaminu, dodatkowe wymagania - kto temu sprosta?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Mabert-pl
#9 Pomysłodawca#

z tych powodów pozwoliłem moim pracownikom palić przy komputerach elektryczne papierosy bo denerwują się każdego dnia mają problemy z aukcjami praca zamiast stawać się coraz bardziej przyjemna staję się problematyczna niekiedy nawet bardzo co wpływa na atmosferę dziękuję jednej firmie z warszawy która znalazła rozwiązania i wychodzi na przeciwko z oprogramowaniem nie zmienia to jednak faktu że ciągłym zmiany są uciążliwe dzieje się więcej niż na świecie co wpływa na płynne działanie firm raczej wypadałoby zadbać o całość na co składa się (kupujący,pośrednik allegro,sprzedający) bez tego może zacząć się powolna śmierć

oznacz moderatorów