anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak fotek przy wystawionych ofertach

MAMY ROZWIĄZANIE!
mwmonety
#21 Demiurg#

Co tam się dziś dzieje ?. Klienci do mnie dzwonią że nie wyświetlają się im zdjęcia moich przedmiotów ,jedynie to które jest miniaturką bez możliwości jego powiększenia. Sprawdzam i na innych aukcjach też tak jest a przez to tracę szanse na sprzedaż. Przykładowe numery ofert 11303870118 ,11303888081. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@i_Truck Problem jest nam znany. Pracujemy nad usunięciem jego przyczyny. Przepraszamy za nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  nadal bez zmian, a aukcje cały czas trwają. Zasadnym byłoby przedłużenie aukcji o czas w którym nie wyświetlają się zdjęcia, oczywiscie po usunięciu awarii przez Allegro.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wygląda na to że te fotki już się same nie pojawią tylko narzucą nam aby wszystkie takie aukcje edytować lub wystawiać ponownie ,nieważne że za wystawienie zostały pobrane opłaty .Jak zwykle za wszystko odpowiada sprzedawca ,nawet za ewidentne błędy systemowe allegro.

oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ CZEKAMY NA INFORMACJE W SPRAWIE !!!!!!!

oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

CZEKAMY NA INFORMACJE W SPRAWIE !!!!!!!

oznacz moderatorów
MrMarco
#13 Ambasador#

Prosze państwa to są chyba jakieś żarty. Od paru godzin ręcznie poprawiam, a dokładniej edytuje, aukcje, w których przestały wyświetlać się zdjęcia.... Co gorsza wracając do jednej z poprawionych ofert widzę, że problem pojawił się ponownie..... Mam w związku z tym takie pytanie do Allegro: komu mam wystawić fakturę, za pracę jaką wykonuje przy naprawianiu awarii powstałej z państwa winy? Być może mogę liczyć na jakąś rekompensatę np. pulę Ads lub zwolnienie z prowizji? Minimum przyzwoitości nakazuje przynajmniej powiadomić sprzedawców o tym, że taka awaria miała miejsce. Nie mówię już o naprawieniu jej w państwa zakresie, czy chociaż dostarczeniu sprzedawcom listy aukcji na których wystąpił problem.... Nic z tych rzeczy nie miało miejsca, a wygląda na to, że problem trwa już kilka dni

oznacz moderatorów
Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Witam mam ten sam problem ze zdjęciami i tu zwracam się do szanownego grona moderatorów którzy odbijają tylko piłeczkę na postawione pytania najlepiej jakby użytkownicy rozwiązali problem za nich najlepiej wszystko pokazać paluszkiem a oni siedzą i **piiip**zą w stołki wprowadzają bzdurne zmiany które nikomu nie są potrzebne a to co jest ważne mają w .....

oznacz moderatorów
Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Moje zdanie jest takie ten portal z dnia na dzień schodzi na psy taka prawda czy się to komu podoba czy nie 

oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

NADAL WSZYSCY CZEKAMY NA INFORMACJE W SPRAWIE   !!!!!!!

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Detector1945 @kolekcjoner608 @MrMarco @Piotros1983 Pozostaje mi jedynie przeprosić za to, że czas oczekiwania na poprawę się wydłuża. Zapewniam, że zależy nam na tym, żeby problem został usunięty najszybciej jak to możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
MrMarco
#13 Ambasador#

@nat_nota czy dostaniemy jakąś listę aukcji, na której wystąpił problem? Ciężko je ręcznie przeszukać przy dużej ilości ofert

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MrMarco Niestety nie. Problem dotyczy również miniaturki, więc najszybciej odnajdziesz te przypadki, przeglądając po prostu listę ofert. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
MrMarco
#13 Ambasador#

@nat_notA co się właściwie stało? Dlaczego nie możecie naprawić problemu we własnym zakresie? Pragnę zauważyć, że edytowanie aukcji to jest ogrom pracy, a awaria nie powstała z winy sprzedawców.

Straciliście te pliki nie mając kopii zapasowej danych?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MrMarco Zespół techniczny pracuje nad usunięciem tego problemu. Nie jesteśmy jednak w stanie powiedzieć kiedy prace się zakończą i nieprawidłowości ustąpią. Nie ma również gwarancji, że zdjęcia w trwających ofertach się wtedy pojawią. Dlatego sugeruję samodzielną ich edycję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
MrMarco
#13 Ambasador#

@nat_notByłoby dobrze, gdyby pojawiła się informacja w momencie kiedy problem zostanie rozwiązany, żeby nie przepatrywać codziennie listy aukcji. Da się? 😉

oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Sytuacja jest zmienna - po edycji przez jakiś czas zdjęcia były, ale znowu ich nie ma, więc edycja oferty to tylko strata czasu - nic nie daje.

Nie we wszystkich ofertach nie widać miniaturki - @nat_not to nie prawda. Są oferty w których nie ma miniaturki i nie ma zdjęć, są oferty w których jest miniaturka, ale jest to jedyne zdjęcie, a brakuje pozostałych 9 i są oferty w których są wszystkie zdjęcia łącznie z miniaturką, ale żadnego nie można otworzyć i powiększyć. Awaria powoduje trzy różne problemy ze zdjęciami.

Co mam zrobić z licytacjami gdzie padły oferty kupna ??????????????

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Najgorzej jest z tymi co są w licytacji z wyróżnieniem lub promowaniem na stronie i są na nie złożone już oferty ,nie dość że za to się srogo płaci to jeszcze mogą się sprzedać za marne grosze, bo mało kto się odważy licytować kota w worku .Usunąć ani edytować takich aukcji się nie da ,więc pytam czy Allegro ma zamiar to naprawić a sprzedawcy mogą liczyć na rekompensaty za tę awarię czy jak zwykle całą winę zwali się na sprzedawców a straty będą sobie musieli wliczyć w koszty?

oznacz moderatorów
Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś Nic nie będzie zwrócone jak zwykle allegro umyje ręce żyje dzięki sprzedającym a ma ich w d....  Chwilę społeczność będzie wrzała ale za jakiś czas wszystko pójdzie w zapomnienie i będzie ok jak zawsze mało już takich wtop tu było? Jestem tu ponad 12 lat i trochę tu przeżyłem już teraz można zauważyć że problem jest ignorowany przez moderatorów szkoda sobie języka strzępić uciekam na **piiip** tam chociaż nie ma ciągle problemów 

oznacz moderatorów
MrMarco
#13 Ambasador#

Winy się nie zwali na sprzedawców, ale koszty już tak 😛 Miło wyglądałaby jakaś rekompensata ze strony Allegro przynajmniej za opłacone usługi typu wyróżnienia i ads przy aukcjach, które zostały dotknięte awarią.

Bo chyba normalne jest, że jak się sprzedaje usługę i się jej nie wykonuje to należy się zwrot pieniędzy (ewentualnie zadośćuczynienie za utracone korzyści itd.)

A w tym przypadku mówimy właśnie o czymś takim.

Zgodzicie się ze mną @ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ ?

oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Co zrobić z licytacjami gdzie padły oferty kupna ??????????????

oznacz moderatorów