anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomień mailowych od allegro

Bobo-San
#8 Zapaleniec#

Posiadam pocztę na Onecie, dzisiaj od godziny 1.30 nie otrzymuje maili od allegro z zamówieniami. Dotarły 4 maile, a powinno ok 400, czy również ma ktoś taki problem?

Nie wiem czy problem jest ze strony allegro, czy też samej poczty.

Loguje się normalnie przez stronę na poczcie.

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

bestcoinshop
#2 Obserwator#

U mnie to samo, brak powiadomień.

oznacz moderatorów

Bobo-San
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Maile wysłane z innego adresu dochodzą bez problemu, nawet powiadomienie z allegro gadane również dotarło, więc raczej problem jest z bramkami allegro. Czy może wypowiedzieć się moderator? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

dorjabbis
#9 Pomysłodawca#

U nas taki sam problem. Brak powiadomień od Allegro. Czy ktoś a Allegro się tym zainteresował?

oznacz moderatorów

Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo, sprawdzam poczte najpierw za nim usiade do allegro. Dopiero po wejsciu na allegro zorientowalem sie ze mam zamowienia :D, prosze naprawcie to.

oznacz moderatorów

boutique_nemo
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo. brak maili, różne przegladarki i problem ten sam. Inne maile dochodzą bez problemu

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Bobo-San @boutique_nemo @Hoth24BrickStore @dorjabbis @bestcoinshop Dzięki za zgłoszenia. Już konsultuję to z naszym Działem Technicznym. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

art_elektryczne_
#2 Obserwator#

To samo brak powiadomień z allegro od północy. Inne wiadomości dochodzą.

oznacz moderatorów

elemino
#11 Animator#

@w_kiwi 

u mnie też od północy brak powiadomień o sprzedaży,

nie przychodzi też zestawienie sprzedaży

oznacz moderatorów

boutique_nemo
#9 Pomysłodawca#

I co na to allegro? cisza

oznacz moderatorów

Bobo-San
#8 Zapaleniec#

Jak długo będziemy czekać na jakieś konkrety?

Od 20 godzin nie ma powiadomień mailowych i nadal nic nie wiemy. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

eldrogeria
#9 Pomysłodawca#

Czy coś już wiadomo? Kiedy problem zostanie rozwiązany? Czy zaległe maile zostaną wysłane?

oznacz moderatorów

dorjabbis
#9 Pomysłodawca#

Szanowni Państwo moderatorzy......

Udało się skonsultować z działem technicznym? Informacji od Was nie ma żadnej a powiadomienia nadal nie przychodzą. Jak długo jeszcze to będzie trwało?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dorjabbis Udało nam się ustalić, że problem występuje wyłącznie w przypadku poczty ONET. Jesteśmy w kontakcie z administratorem poczty i pracujemy nad rozwiązaniem problemu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

benia_art
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo...

oznacz moderatorów

Zapek1
#7 Wielbiciel#

u mnie to samo, od północy brak wiadomości z allegro (poczta onet)

oznacz moderatorów

CAIEN
#8 Zapaleniec#

u mnie to    samo zgłosiłem dzisiaj do allegro  napisali też że przekazują do działu technicznego a ja z poczty paczki przygotowuje 

oznacz moderatorów

PPH-EXPERT
#8 Zapaleniec#

Witam.

Od wczorajszej nocy nie dostaje powiadomień z allegro o sprzedaży przedmiotów i nie tylko,  inne wiadomości od innych adresatów wchodzą normalnie na poczte onet.pl , a od allegro nie. Czy ktoś może podpowiedzieć co może być przyczyną.

oznacz moderatorów

elemino
#11 Animator#
oznacz moderatorów

eldrogeria
#9 Pomysłodawca#

W dniu dzisiejszym nie otrzymuje żadnych powiadomień na pocztę onet. Inne maile docierają bez problemu.

Czy Ktoś ma podbnie?

oznacz moderatorów