anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wczytwywania samochodów z katalogu TecDoc

D-Parts-
#8 Zapaleniec#

Witam, przy wystawianiu oferty po podłączeniu do istniejącego produktu nie ładuje się lista pojazdów kompatybilnych z częścią "TecDoc", przez co nie mogę wystawić oferty. Gdy klikam przycisk wystaw ofertę wyskakuje okno takie jak zwykle( czyli taki jak na drugim screenshocie) lecz po wejściu do "moje oferty" wyskakuje błąd przy wystawianiu ofert.Bez tytułusdasd.jpg Bez tytułu.jpg

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@D-Parts- Czy w zakładce "moje oferty" został już nadany jej numer? Spróbuj proszę ponownie po wyczyszczeniu pamięć podręczną przeglądarki. Jeśli to nie pomoże, dodaj zrzuty całego ekranu, wraz z widocznym paskiem adresowym przeglądarki, datą i godziną. Dzięki temu będę mogła przekazać zgłoszenie do działu technicznego. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

D-Parts-
#8 Zapaleniec#

Nadal to samo, lista ładuje się dopiero gdy wcisnę "wystaw podobny". Bez tytułu.jpg

oznacz moderatorów

D-Parts-
#8 Zapaleniec#

3.jpg2.jpg1.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@D-Parts- Dziękuję Ci bardzo za zrzuty ekranu. Przekazałam je do naszego działu technicznego, który zajmie się weryfikacją problemu. Wrócę do Ciebie z informacją, jak tylko otrzymam odpowiedź w konsultacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

D-Parts-
#8 Zapaleniec#

Jest jakaś odpowiedź ? Nie ukrywam że strasznie jest to uciążliwe w pracy:/

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@D-Parts- Rozumiem, że jest to uciążliwe. Niestety otrzymałam informację, że problem jest bardziej złożony i dotknął również innych sprzedających. Nasz zespół wyspecjalizowany w tym obszarze pracuje już nad rozwiązaniem. Poinformuję Cię, gdy uda się wyeliminować ten błąd. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

D-Parts-
#8 Zapaleniec#

Przybliżony termin kiedy znowu zacznie działać ? Czy temat olany ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@D-Parts- Niestety nie jestem w stanie wskazać żadnego terminu. Prace wciąż trwają.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

D-Parts-
#8 Zapaleniec#

Widzę że się nie spieszy 😪

oznacz moderatorów

D-Parts-
#8 Zapaleniec#

Czy można jeszcze wogóle liczyć na naprawę lub jakie kolwiek informacje czy temat olany jak można się było spodziewać po tak cudownej firmie ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@D-Parts- Przykro mi, że trwa to nieco dłużej, ale odpowiedni zespół pracuje już nad rozwiązaniem, dlatego proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

D-Parts-
#8 Zapaleniec#

Temat się powtórzył

oznacz moderatorów

D-Parts-
#8 Zapaleniec#

Czy można jeszcze wogóle liczyć na naprawę lub jakie kolwiek informacje czy temat olany jak można się było spodziewać po tak cudownej firmie ?

oznacz moderatorów

D-Parts-
#8 Zapaleniec#

temat się powtórzył

oznacz moderatorów