anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co Wy znowu kombinujecie ?

mdrogeria
#21 Demiurg#

?? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  W panelu jakości dzisiaj pojawiła się informacja ,, Twój wynik jaości obniżył się , sprawdź ..... 

Oferty z godziną wysyłki tego samego dnia:

Godzinę wyświetlamy dla 0 dni (min. 3)

Ustaw godzinę wysyłki tego samego dnia na 11:00 lub później i zgodnie z tą deklaracją wysyłaj zamówienia. W ten sposób przyciągniesz więcej kupujących do swoich ofert.   - ,,NEUTRALNY ,,
 
Późna godzina wysyłki tego samego dnia:Brak
Ustaw godzinę wysyłki tego samego dnia na 12:00 lub później i zgodnie z tą deklaracją wysyłaj zamówienia. W ten sposób wyróżnisz swoje oferty i przyciągniesz do nich więcej kupujących. - ,, Neutralny ,,
Zwracam uwagę ,że godzinę graniczną dla szybkiej wysyłki mam ustawioną na 12:00 !!!    O CO TU CHODZI ????
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Cześć. Skonsultuję dla Ciebie tę sprawę i wrócę z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka nie mam pretensji o % zamówień z szybką wysyłką / coś ok 17% / , nie mam możliwości realizowania zamówień  po godz 12:00 więc zgoda , ale pozostałe wskazane parametry ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Otrzymałam odpowiedź, że w tym momencie nie spełniasz wymagań, bo masz zbyt mało zweryfikowanych ofert z godziną wysyłki tego samego dnia (140 z czasem powyżej 24h). Nie masz również zweryfikowanego faktycznego stanu wysyłki do zadeklarowanej godziny. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka AAAAAAAAAAAAAAAAA ... / duże ,,A,, / teraz zatrybiłem Wasz chytry podstęp , probujecie wymusić na sprzedawcach relizowanie zamówień w dni ustawowo wolne od pracy ... brawo .

Problemów z jakością nie mam , a znaczek SS ....czy warto ? .. po mojemu NIE /  duże litery  / .. pozdr.🥀

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  gniotę dalej , w dalszym ciągu ,,Oferty z godziną wysyłki tego samego dnia,, oraz ,,Późna godzina wysyłki tego samego dnia ,, nieweyświetlają się prawidłowe dane !!!!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Dlaczego tak uważasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ dlatego Kwituszku ,że mam ustawiony czas wysyłki 1 dzień dla wszystkich ofert oraz godzinę graniczną na 12:00 , a paramertry pokazują ,,zero,, oraz ,,brak,, 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Widzisz takie parametry, ponieważ: 

  1. Dla "Oferty z godziną wysyłki tego samego dnia" - nie masz jeszcze min. 80% ofert. 126 ofert ma czas >24h
  2. Dla "Późna godzina wysyłki tego samego dnia" - także nie osiągnąłeś jeszcze poziomu 80% dla danej godziny - stąd brak informacji. 
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ odpuszczam  , albo czegoś nie trybię , albo coś miałem popićkane .W poniedzialek  zmieniałem grupowo czas wysyłki na 1 dzień we wszystkich ofertach , automatycznie powinna wejść  godzina graniczna 12:00 . Na wszelki wypadek zmianę czasu wysyłki powtórzyłem dzisiaj ... ciekawe czy się coś zmieni ... pozdr.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ @ko_alka od kilku dni wszystkie moje oferty mają czas realizacji 24H oraz godzinę graniczną 12:00 / też wszystkie / i dalej nic się nie zmienia w panelu jakości . Wytłumaczcie jak chłopu na miedzy ,albo wbijcie młotkiem to czego nie trybię .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Na Twoim koncie wciąż 107 ofert ma czas wysyłki dłuższy niż 24 godziny, a procent ofert z wysyłką tego samego dnia wynosi w tej chwili 72,63%, czyli jest lepiej, ale wciąż nie osiągnąłeś poziomu 80%. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ sprawdziłem , wszystkie aktywne oferty mają oznaczenie ,,kup do 12:00 -dostawa jutro ,, co tu nie gra , albo inczej czego nie rozumiem  ???

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria W zakładce Ustawienia dostawy wpisz proszę w swoich ofertach czas wysyłki na 24h. Wtedy będzie ok. W tej chwili czas prezentowany w Twoich ofertach jest wyliczany wyłącznie na podstawie naszych predykcji w przewidywanym czasie dostawy, a te dwa parametry nie są ze sobą tożsame.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Kwiatuszku Złotko moje jedyne , kombinuję i nie mogę znaleść gdzie . W panelu ,, moje oferty ,, jest zmienione , a w ,, Ustawienie dostawy ,, nijak nie widzę .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Już potwierdziłam, że prawidłowo zmieniłeś to poprzez zakładkę "Moje oferty", więc teraz wszystko się zgadza. Moja poprzednia informacja o zmianie w "Ustawieniach dostawy" była błędna, więc najmocniej Cię przepraszam. Teraz deklaracje czasu wysyłki masz już ustawione poprawnie, więc dane z dziś przeliczą się jutro. Daj proszę jutro znać, czy wszystko jest ok i czy wartości w parametrach się zmieniły. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Od założenia wątku zmieniałem grupowo czas wysyłki na 24H przynajmniej 3 krotnie w odstępach 1-2dni i dopiero teraz system zaskoczył ? W panelu nic się nie zmieniło , zerknę jutro , a jak się nic nie zmieni będę krzyczał 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Tak. koniecznie daj mi proszę znać i gdybym nie odpowiadała, to oznaczaj mnie tutaj jutro. Będę działać dalej, aby to wyjaśnić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Przecież to dla naszego dobra-czyż nie.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria my mamy w jakości na czerwono wielki napis: "Twój wynik jakości sprzedaży obniżył się. Sprawdź, jak go poprawić"

Po czym poniżej ogólna jakość "Super" i tekst "Tylko 2% sprzedawców na Allegro radzi sobie lepiej od Ciebie." 🙃

Na drugim koncie mimo, że też wynik spadł przez te nowe miary i jest niższy od pierwszego konta o ok. 100 pkt wiadomości brak. Należy więc chyba tylko zbyć te kolejne "ulepszenia" uśmiechem politowania i dalej robić swoje. 😎

oznacz moderatorów