anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co Wy znowu kombinujecie ?

mdrogeria
#21 Demiurg#

?? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  W panelu jakości dzisiaj pojawiła się informacja ,, Twój wynik jaości obniżył się , sprawdź ..... 

Oferty z godziną wysyłki tego samego dnia:

Godzinę wyświetlamy dla 0 dni (min. 3)

Ustaw godzinę wysyłki tego samego dnia na 11:00 lub później i zgodnie z tą deklaracją wysyłaj zamówienia. W ten sposób przyciągniesz więcej kupujących do swoich ofert.   - ,,NEUTRALNY ,,
 
Późna godzina wysyłki tego samego dnia:Brak
Ustaw godzinę wysyłki tego samego dnia na 12:00 lub później i zgodnie z tą deklaracją wysyłaj zamówienia. W ten sposób wyróżnisz swoje oferty i przyciągniesz do nich więcej kupujących. - ,, Neutralny ,,
Zwracam uwagę ,że godzinę graniczną dla szybkiej wysyłki mam ustawioną na 12:00 !!!    O CO TU CHODZI ????
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@medalik_2009 I tu nasuwa się pytanie - śmiać się czy płakać.

oznacz moderatorów

ReSolid
#9 Pomysłodawca#

Ogólnie ocena jakości na podstawie godzin wysyłki tego samego dnia to trochę przesada, zwłaszcza, że najwyższy próg to chyba godzina 15. Strefa 2 w Inpost to odbiory do 13 najpóźniej więc sklepy z drugiej strefy albo wożą po kilkadziesiąt km paczki codziennie albo tracą punkty.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

 U mnie Procent zamówień z szybką dostawą:17,39% - Neutralny

               Wysyłka w terminie:100% - Super

Spadek od wczoraj o blisko 40 pkt.

Kolejny bezsens wymyślony przez mądrych z Allegro.Wysyłam w zadeklarowanym czasie, czyli natychmiast, a odpowiadam punktowo za pracę dostawców na których nie mam wpływu 🤣

Jeszcze żeby nie były wliczane zamówienia weekendowe ale nie....

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

A ja mam tak:

  • Numery przesyłek uzupełnione w terminie:100% - SUPER
  • Procent zamówień z szybką dostawą:32,30% - zaledwie DOBRY
  • Wysyłka w terminie:95% - SUPER
oznacz moderatorów