anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czas dostawy w Allegro One - samowolka Allegro

accadia
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

W godzinach wysylki mam ustawione, zarowno dla DPD jaki i Waszego przekletego Allegro One godzine graniczona na 7 rano - dlaczego wiec w ofertach na chwile obecna (9:40) pokazuje klientom, ze otrzymaja towar juz w poniedzialek? (i prosze nie sciemniac, ze informacja o niby szacowanym terminie dostawy jest podana, gdyz jest ona ukryta lepiej niz wrak Tupolewa i i tak nikt jej nie widzi)
Dlaczego klient dokonujac zakupu o godzinie 9 rano (zamowienie 19fd06e0-141b-11ef-aa73-2384814d8a8e) ma pokazane, ze otrzyma towar juz w poniedzialek?
Dodatkowo, przy tym zamowieniu Allegro pokazuje mi, ze mam czas na wysylke do konca dnia dzisiejszego

Faworyzujecie swoja metode wysylki, ktora jest bezkonkurencyjna w kwestii tragicznosci jakosci  i nawet Poczta Polska okazuje sie rewelacyjna w tym zakresie. Po jakiego diabla mamy w ustawieniach podawac godzine graniczna dla poszczegolnych metod wysylki, skoro Wy i tak pokazujecie klientom co uwazacie za sluszne i jednoczesnie wprowadzacie ich w blad, aby tylko wybrali Wasza beznadziejna forme wysylki, by potem i tak odpowiedzialnosc przerzucic na sprzedawcow?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@accadia sprawdź czy graniczną dla łona masz ustawione we wszystkie robocze dni tygodnia , kiedyś popełniłem ten błąd .

oznacz moderatorów

accadia
#13 Ambasador#

Tak - ustawienia sa wszystkie tak jak byc powinny.
Ta sytuacja nie wystepowala jeszcze jakis tydzien temu - gdy tylko byla ustawiona godzina graniczna w wysylce, to klientom pokazywalo tak jak byc powinno (dlatego mam ustawiona 7 rano, bo gdy nie mialem ustawionej zadnej godziny to pokazywalo wg ich algorytmow). Musieli na dniach znowu cos mieszac w systemie

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jakby użytkownicy częściej zaglądali na forum lub chociaż przed wyborem dostawy poczytali opinie o dostawcach to niektóre formy dostawy kompletnie by padły . 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 u mnie chyba jedna pada z czego niezmiernie się cieszę , wczoraj zero i dzisiaj wygląda na to ,że też nie będzie łona .

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@accadia jak pisał poprzednik sprawdź czy godzina jest dla wszystkich dni tygodnia i druga kwestia, dla One DPD jest osobna godzina a dla DPD jest osobna xD Trzeba ustawić WSZYSTKIE 🙂 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@accadia Jak już sam wspomniałeś, przewidywany czas dostawy jest obliczany automatycznie na podstawie historycznych wysyłek i dostaw. Sprawdziłam to i dostawę w poniedziałek pokazujemy w Twojej ofercie również dla metody Paczkomaty InPost. Według ustawień w ofercie 15484885292 masz czas na nadanie paczki do końca dnia 20.05 (24 godziny, czyli do końca następnego dnia roboczego). 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@w_kiwi jak nadać allegro one o 23:59 kiedy wasz system nie pozwala mi wybrać podjazdu kuriera o tej godzinie?

oznacz moderatorów

accadia
#13 Ambasador#

@w_kiwi 

OTOZ NIE!!!

W przypadku, gdy sa ustawione godziny graniczne dla wysylki danego dnia - to zawsze, gdy ta godzina minie pokazuje kupujacym wysylke dnia nastepnego - i to dziala wobe wszystkich metod wysylki, oprocz Waszego wynalazku. Ewidentnie zmuszacie klientow do wyboru tej metody wysylki (chociaz zapewne macie zabronione do oficjalnego przyznania sie)

Dostawe dla Inpostu pokazujecie w poniedzialek, gdyz dla nich mam znacznie pozniejsza metode wysylki, tak wiec tutaj pokazuje sie wszystko tak jak powinno

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#12 Orędownik#

CALE ALLEGRO ONE ma tylko jedną wadę - nie działa 

oznacz moderatorów