anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas na nowe wyzwania – dziękuję za wspólną podróż!

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Cześć 🙂 Przyszedł czas, aby się z Wami pożegnać. Przez trzy lata byłam częścią tej społeczności, a każda rozmowa, każda Wasza uwaga i pytanie były dla mnie ważnym doświadczeniem.

Bardzo się cieszę, że mogłam Was wspierać, pomagać rozwiązywać problemy i wspólnie budować Allegro Gadane — choć przyznaję, nie zawsze była to współpraca łatwa. 🙂

Chociaż opuszczam forum w roli moderatorki, nie żegnam się z Wami na zawsze. Zostaję w Allegro i będę nadal wspierać użytkowników, choć w nieco innej roli i miejscu. Mam nadzieję, że nasze ścieżki jeszcze się przetną, a Wasze pytania i pomysły dalej będą trafiać do mnie w nowej przestrzeni, w której będę miała okazję działać.

Dziękuję Wam za każdą rozmowę, każdy wspólny wątek i za zaufanie, którym mnie obdarzyliście. Mam nadzieję, że forum Allegro Gadane będzie dalej tętnić życiem, a Wy będziecie tworzyć tę wyjątkową społeczność, dzieląc się wiedzą i wsparciem.

Wiem też, że zostawiam Was w najlepszych rękach:  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  ❤️

Do zobaczenia w innych zakątkach Allegro! 

Ola

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Biurowelovepl
#7 Wielbiciel#

Powodzenia! 🌻

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Czy to będzie piętro wyżej, czy 5 biurek dalej, im bliżej prezesa - proszę jemu przekazać, że czas odkręcić niszczenie tej platformy !

 

Powodzenia na nowej drodze kariery. 💌

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Po pierwszej części postu zacząłem Ci zazdrościć że zmieniłaś pracę. Ale druga część sprawiła że czar prysł.

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Oooo, super. Może końcu  obejmiesz kierownictwem  ten mityczny dział do którego przekazujecie wszystkie sprawy które wam do szablonu nie pasowały na AG  ? I były zbywane klasycznie    "przekazaliśmy  do odpowiedniego działu"

Uzbierało sie tam sporo. Roboty jeszcze dla wnuków zostanie .

No chyba że to dział bezpieki, tam można wyjść z roboty i w południe .

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

awans czy redukcja?

oznacz moderatorów