anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czekamy na weryfikację Przelewy24

MAMY ROZWIĄZANIE!
sun-texkropkapl
#7 Wielbiciel#

witam, ta weryfikacja trwa nie 5 dni, a chyba już ponad 5 miesięcy, nie dużą kwotę mi zabłokowano, bo tylko 88zł, ale wkurza mnie to, że nikt mnie nie pytał czy ja chcę te przelewy 24, czy może mi samego PayU wystarczy, ogólnie sprawa jest dla organów sprawdzających z jakiej paki ja wysłałem towar i nie mogę odzyskać zapłatę za niego przez tyle czasu

oznacz moderatorów
279 ODPOWIEDZI 279
xyz96
#21 Demiurg#

Najlepiej zapytaj na czacie w odpowiednim dziale Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wodmix widzę, że otrzymałeś odpowiedź na czacie. Napiszę ją jednak również tutaj, gdyby inni użytkownicy mieli podobne pytania. Wymagane są obie strony dokumentu, który może zostać zanonimizowany zgodnie z tym wzorem. Pozdrawiam! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AntykwariatRR
#8 Zapaleniec#

Nie zdarzyło mi się żeby weryfilacja trwała dłużej niż 3dni a przechodziłem ją kilka razy. Wniosek: wina leży po twojej stronie

oznacz moderatorów
MaLyArEk93
#2 Obserwator#

Ja również mam problem z aktywacją Przelewy24. Wykonałem ten przelew uzupełniłem dane tj. pesel numer dowodu, wysłałem tej przelew 1.01zł, ten przelew zdążył już wrócić, minęło to 5dni a ja nadal mam w tracie weryfikacji. A mam zamrożone ponad 600zł

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@MaLyArEk93 Przy środkach na koncie trwa to dłużej, wszystkie dane się zgadzały? Dopytaj  @_HolaOla_ sprawdzisz.😁

oznacz moderatorów
MaLyArEk93
#2 Obserwator#

Tak, w banku mam te same dane które mam tu na koncie i które podałem przy aktywacji Przelewy24

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MaLyArEk93 Poprosiłam już o sprawdzenie statusu Twojej weryfikacji. Jak tylko dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacją. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
MaLyArEk93
#2 Obserwator#

Dziękuje, jak nic się nie zmieni przypomnę się jutro 😉

oznacz moderatorów
gjackiewicz
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Uprzejmie poproszę o przyspieszenie i mojej weryfikacji, mam zamrożone prawie 4k.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gjackiewicz wszystko już zweryfikowane i cieszę się, że udało Ci się wypłacić pieniądze. Pozdrawiam! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
gjackiewicz
#7 Wielbiciel#

Tak, bardzo dziękuję za super szybką reakcję.

Pozdrawiam,

G.

oznacz moderatorów
AntykwariatRR
#8 Zapaleniec#

W takim razie jestem jakiś wyjątkowy bo w dniu w którym pisałem ostatnią wiadomość akurat zmieniałem konto do wypłat i weryfikacja trwała kilka godzin. 

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie czytam wszystkich odpowiedzi - za dużo jest ich tutaj.

Jednak jedno muszę stwierdzić - co innego pisze w zasadach w weryfikacji konta, a co innego jest wymagane.

Proszę sprawdzić, co jest wymagane przy jednoosobowej działalności gospodarczej - samo oświadczenie - co wysłałem. Po miesiącu czasu zaczęło mi brakować kasy - patrzę, a tam na "kupce w Allegro" jest uzbierane 45 tys. zł. Niestety, musiałem wysłać skany dowodu osobistego (niezgodnie z zasadami). Skany zostały przekreślone wyraźną czerwoną linią z dopiskiem dla kogo są przeznaczone - wystarczyło. Dodatkowo interwencja do Przelewy24 i do Allegro na czat - pomogła interwencja do Przelewy24.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Alma_Trend
#7 Wielbiciel#

Ja jestem tylko szarym pracownikiem w spółce zoo. Mój szef nie ma zamiaru wysyłać skanu swojego dowodu bo niby jakim prawem?

Mamy konto firmowe (a raczej bank nie zakłada takich kont byle komu bez odpowiednich dokumentów). Mamy NIP, REGON, KRS - wszystko publiczne do sprawdzenia. Może ktoś z przelewy24 łaskawie odpowie dlaczego sobie życzycie dowód osobisty?

A kasa zalega mi prawie od dwóch lat, jak można włączać komuś niezweryfikowaną usługę?

oznacz moderatorów
Bokonopl
#7 Wielbiciel#

Widzę, że mam ten problem co wszyscy. Weryfikacja trwa znacznie dłużej niż 5 dni. Może zwrócenie uwagi na publicznym forum pomoże

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bokonopl, z tego, co widzę, że w Twoim przypadku konieczne jest przesłanie brakujących dokumentów. W tej sprawie możesz skontaktować się z nami przez ten formularz.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
neo86
#8 Zapaleniec#

Ciekawy komentarz ze strony: https://subiektywnieofinansach.pl/wyplata-kasy-z-allegro-finanse-tak-ale-po-przeslaniu-skanu-dowodu-... w sprawie przesyłania gdzieś w eter skanów dowodów osobistych.:

komentarz_przesylanie_dowodu_osobistego.jpg

Warto się zastanowić co może się stać w przypadku Allegro i PayU... 

oznacz moderatorów
neo86
#8 Zapaleniec#

U mnie od roku Allegro we współpracy z PayU próbują wyłudzić dane osobowe: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/allegro-payu-skan-dowodu-osobistego-od-spr...

A panie na infolinii tylko czytają formułki jak jakieś robociki twierdząc, że bez skanu dowodu nie ma mowy o weryfikacji. Jestem osoba prywatną i obecnie złodzieje zamrozili mi spora sumę. 

oznacz moderatorów
neo86
#8 Zapaleniec#

Dokładnie! Dla mnie też źródłem informacji o bezpieczeństwie w sieci jest Niebezpiecznik oraz jeszcze Zaufana Trzecia Strona. I tam nie raz było o wycieku danych PayU, PayPal i innych takich pośredników. 

oznacz moderatorów