anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czekamy na weryfikację Przelewy24

MAMY ROZWIĄZANIE!
sun-texkropkapl
#7 Wielbiciel#

witam, ta weryfikacja trwa nie 5 dni, a chyba już ponad 5 miesięcy, nie dużą kwotę mi zabłokowano, bo tylko 88zł, ale wkurza mnie to, że nikt mnie nie pytał czy ja chcę te przelewy 24, czy może mi samego PayU wystarczy, ogólnie sprawa jest dla organów sprawdzających z jakiej paki ja wysłałem towar i nie mogę odzyskać zapłatę za niego przez tyle czasu

oznacz moderatorów
280 ODPOWIEDZI 280
Client:125108293
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 

Temat do odświeżenia bo to są jakieś jaja. Zakładasz konto robisz weryfikacje do sprzedaży tj PayU. spoko nie ma problemu pal 5 ze czekałem kilka dni na weryfikacje. ok. dzis sprzedałem przedmiot na aukcji mowie spoczko wypłace sobie na konto jutro bedzie to ogarne zaraz wysyłke bo na tym koncie mam mozliwosc zapłacenia za przesyłke szybko i sprawnie. I co? i Klopsik 🙂 kolejna wefyfikacja z czapy z Przelewy24 ktora trwa 5dni roboczych!!! dzis jest poniedziałek a zaraz wtorek. Czyli przynajmniej przez 7dni mam zamrożoną gotówke na Allegro ktorej nie moge wypłacic i to nie jest mała kwota. Czy to są jakieś jaja Allegro? człowiek czeka kilka dni na weryfikacje swojego konta po czym kolejny tydzien na wypłate swoich pieniędzy?! 

oznacz moderatorów