anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czekamy na weryfikację Przelewy24

MAMY ROZWIĄZANIE!
sun-texkropkapl
#7 Wielbiciel#

witam, ta weryfikacja trwa nie 5 dni, a chyba już ponad 5 miesięcy, nie dużą kwotę mi zabłokowano, bo tylko 88zł, ale wkurza mnie to, że nikt mnie nie pytał czy ja chcę te przelewy 24, czy może mi samego PayU wystarczy, ogólnie sprawa jest dla organów sprawdzających z jakiej paki ja wysłałem towar i nie mogę odzyskać zapłatę za niego przez tyle czasu

oznacz moderatorów
279 ODPOWIEDZI 279
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pphupm, dbamy o bezpieczeństwo użytkowników. Mamy określone procedury zapewniające bezpieczeństwo ich danych. Jedną z nich jest usuwanie zdjęć z naszych serwerów od razu po weryfikacji. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mika9709
#2 Obserwator#

@la_nika  dziekuje bardzo ! 

oznacz moderatorów
hackman3d
#7 Wielbiciel#

Mam zablokowana na p24 dość spora kwote czy coś można zrobić aby odzyskać pieniadze. Przelew zrobiony zdjęcia dokumentów tez. Zaraz będę musiał zapłacić prowizje od sprzedaży ☺️

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@hackman3d To trwa ok 5 dni, jeżeli wszystko się zgadza.

oznacz moderatorów
AntykwariatRR
#8 Zapaleniec#

To trwa zazwyczaj dobę

oznacz moderatorów
AntykwariatRR
#8 Zapaleniec#

Jak jest problem to napisz do adminów na czacie w pomocy dla sprzedających. Powinni szybko ogarnąć temat

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hackman3d dziękuję za przesłanie dokumentów, widzę, że w tej chwili Twój wniosek oczekuje na weryfikację. W przypadku Przelewy24 może to zająć do 5 dni roboczych, ale z reguły jest szybciej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Eyq24
#8 Zapaleniec#

Witam. Proszę sprawdzić na moim koncie aktywację Przelewy 24. Kasa wróciła na konto natomiast status cały czas wisi na weryfikacji...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Eyq24 Weryfikacja wypłat w Przelewach24 może potrwać do 5 dni roboczych, dlatego poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xdk-
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Te Przelewy24 to jakaś porażka. Nie dość że są one wyłączone i nie została z nimi rozpoczęta żadna umowa, to wpłata i tak trafia do nich na przetrzymywanie.

X razy robiłem do nich przelew kwoty 1,01zł, wypełniałem oświadczenie które ma wystarczyć do aktywacji konta zwykłego, to i zdjęcia dołączałem, to patusy odpisują że pesele zamazane. I co jeszcze? W ustawie na którą się powołują słowa nie ma o skanowaniu i kopiowaniu dokumentów. To jest normalne wyłudzanie danych i nielegalne przetrzymywanie pieniędzy!!!

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xdk- operator płatności zobowiązany jest do stosowania środków bezpieczeństwa finansowego (zgodnie z Ustawą z 1 marca 2018 roku o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu). Podstawowe środki bezpieczeństwa finansowego to między innymi weryfikacja tożsamości klientów oraz ustalenie beneficjenta rzeczywistego. Dokumenty są usuwane po zakończeniu weryfikacji, a w przypadku konta zwykłego prosimy w imieniu operatora o wypełnienie formularza potwierdzającego tożsamość lub przesłanie skanu dowodu tożsamości (w obu wypadkach należy podać numer pesel). Widzę, że kontaktowałeś się już z nami w tej sprawie, a Twoje zgłoszenie zostało przekazane do oparatora Przelewy24. 


   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xdk- już drugi raz obrażasz pracowników Przelewy24, nie godzimy się na takie zachowanie na Gadane, dlategu usunęłam Twoją odpwiedź. Bardzo proszę zachowaj kulturę wypowiedzi i nie obrażaj innych ludzi. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
xdk-
#8 Zapaleniec#

@la_nika no bardzo ciekawe. A szantażowanie typu nie pokażesz peselu to nie wypłacisz SWOICH pieniędzy to jest kryminał. Żadna inna firma nie żąda takich historii. 

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Czy moja weryfikacja wniosku do Przelewy24 ma szansę być rozpatrzona jeszcze w tym tygodniu?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep dziękuję, ze do nas napisałeś! Wysłaliśmy prośbę o przyspieszenie weryfikacji do operatora Przelewy24, dam znać gdy tylko otrzymam od nich odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Wygląda na to, że zostałem zweryfikowany pozytywnie. Dziękuję!

oznacz moderatorów
IQnails
#2 Obserwator#

Czy ja też mogę prosić o pomoc z aktywacją przelewy 24? Wysłałam potrzebne oświadczenia i nic się nie zmienia od długiego czasu 😞

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@IQnails z informacji jakie otrzymałam od operatora Przelewy24 wynika, że brakuje odpowiednich dokumentów w złożonym wniosku. Potrzebny jest skan lub czytelne zdjęcie dowodu tożsamości wszystkich osób upoważnionych do reprezentowania firmy. Możesz je dosłać w tej zakładce, klikając [uzupełnij dane osobowe]. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
magdalenka0620
#7 Wielbiciel#

Witam. Wiem, że jeszcze 5 dni nie minęło, ale gorący okres przedświąteczny, dzisiaj mija 5 dzień. Czy mógłbam bym prosić o przyspieszenie weryfikacji jeżeli jest taka szansa? Pozdrawiam Magdalena

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@magdalenka0620 Cześć Magdalena, oczywiście rozumiem. Poprosiłam o przyspieszenie weryfikacji. Proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów