anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czekamy na weryfikację Przelewy24

MAMY ROZWIĄZANIE!
sun-texkropkapl
#7 Wielbiciel#

witam, ta weryfikacja trwa nie 5 dni, a chyba już ponad 5 miesięcy, nie dużą kwotę mi zabłokowano, bo tylko 88zł, ale wkurza mnie to, że nikt mnie nie pytał czy ja chcę te przelewy 24, czy może mi samego PayU wystarczy, ogólnie sprawa jest dla organów sprawdzających z jakiej paki ja wysłałem towar i nie mogę odzyskać zapłatę za niego przez tyle czasu

oznacz moderatorów
279 ODPOWIEDZI 279
madziiuleek
#7 Wielbiciel#

Witam, mija dzień za dniem a u mnie na koncie dalej brak aktywnych przelewów24 czy jest możliwość jakoś to aktywować w miare szybko? Dodam tylko że wszystkie dane zostały przesłane (zdj dowodu osobistego czy też wpłata 1,01 zł). 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@madziiuleek Otrzymałam informację, że konieczne jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego z własnego rachunku do Przelewy24. Dodatkowo wymagane jest załączenie dokumentu do weryfikacji. 

Jak to zrobić, podpowiadamy poniższym artykule:

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wlaczyc-usluge-przelewy2...

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
madziiuleek
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem przecież to jest chore... Robiłam już przelew 1,01 zł na przelewy24 również dodałam dokumenty czyli dowód osobisty i znowu mam zrobić to samo? Znowu będę czekać po tydzień czasu i nic z tym nie zrobią? Dokumenty dodałam 2 dni temu a przelew chyba tydzień.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@madziiuleek Niestety przy każdej zmianie danych trzeba ten proces powtórzyć.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
madziiuleek
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się, czynność trzeba powtórzyć i to zrobiłam po zmianie danych od razu zrobiłam przelew w celu aktywacji oraz dodałam zdjęcia dowodu osobistego ale to było już łącznie ponad tydzień czasu. Czyli znowu powtórzyć tą samą operację? Nie da się jakoś ich poinformować że dane które zostały teraz podane są prawidłowe? 🙄

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BlancaPola Interweniowaliśmy u operatora finansowego w Twojej sprawie i obecnie wypłaty są już aktywne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:47762260
#7 Wielbiciel#

A takie pytanie, bo wlasnie sprzedalem przedmiot i sprzedajacy robil wplate to mi pokaze kwote w saldzie payu ze zaplacono i ze jest wplacona dana kwota i poprostu nie bede mogl wyplacic? Czy bedzie pokazywalo środki 0,00 caly czas? 

oznacz moderatorów
Extreme191
#7 Wielbiciel#

U mnie jest wyświetlona kwota jaką kupujący wpłacił i pisze w trakcie weryfikacji i nie można wypłacić

oznacz moderatorów
Client:47762260
#7 Wielbiciel#

Dzieki o to mi chodziło bo nie wiedziałem czy to nie z mojej winy długo wisi jako rozpoczęta. 

oznacz moderatorów
Vibscope
#7 Wielbiciel#

Prosiłbym o sprawdzenie procesu weryfikacji konta wypłat Przelewy24, które trwa już ponad tydzień na moim koncie. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Vibscope Od operatora płatności mam informację, że konieczne jest ponowne przesłanie zdjęcia lub skanu dokumentu, ponieważ wcześniej był on nieczytelny

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Vibscope Wiedziałem.🤣

oznacz moderatorów
kinga-r22
#7 Wielbiciel#

Prosiłabym o sprawdzenie procesu weryfikacji konta wypłat Przelewy24. Przelew zrobiony dane wypełnione bez skanu dowodu ponieważ nie musiałam jest to konto zwykle. Ile czasu musze jeszcze czekać? Pieniążki mam przez to zablokowane nie moge wypłacić az będą aktywne przelewy24 😕

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kinga-r22 Zgodnie ze statusem, do którego mam dostęp, dokumenty są w trakcie weryfikacji. Dwie godziny temu przesłałaś je przez formularz. W tej sytuacji proszę Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To powinno trwać 5 dni roboczych. Dane konta Allegro muszą być zgodne z danymi konta w banku.

oznacz moderatorów
wodmix
#9 Pomysłodawca#

W celu uruchomienia płatności w usłudze przelewy24 potrzebne jest zdjęcie dowodu osobistego. Czy wystarczy przednia strona z moim zdjęciem, czy muszę wysłać obydwie strony dowodu? Jeszcze jedno, czy na takim zdjęciu dowodu mogę umieścić znak wodny?

oznacz moderatorów
d_a_n_d_i
#2 Obserwator#

Witam nie mogę wypłacić środków z przelewy24 z dnia 28.12.2020 roku do dnia dzisiejszego (19.01.2020) Towar został dawno wysłany jeszcze w starym roku ponieważ mam napisane (zamówienie Opłacone) a pieniędzy nie mogę wypłać z tego co Pamiętam kupujący zakupił produkt na raty. Widnieje również taka informacja "w trakcie weryfikacji" Inne pieniądze przechodzą bez problemu a ta jedna transakcja nie chce przejść. Proszę o pomoc w tej sprawie, pozdrawiam.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@d_a_n_d_i Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same jak dane konta w banku. Potrzebne są też skany dokumentów. Jeśli wszystko się zgadza i skany wysłane, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@wodmix jako osoba fizyczna lub jednoosobowa działalność nie musisz wysyłać skanu, wystarczy wypełnić dane pesel itp. 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wlaczyc-usluge-przelewy2...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
wodmix
#9 Pomysłodawca#

Niestety ale jest to spółka cywilna.

oznacz moderatorów