anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro może samo zmienić cenę w ofercie

zDDRu
#9 Pomysłodawca#

Allegro samo zmieniło cenę torwau (proszek do prania) z 35,99 na 9zł. Klient kupił 5 sztuk. Co mam teraz zrobić?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

zDDRu to nie możliwe , pewnie się zamotałeś w zakładce ,, moje oferty ,, Sprawdź czas ostatniej edycji oferty

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak Allegro może ci samo zmienić cenę? Może sam zrobiłeś jakąś promocję nieświadomie ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@zDDRu nie możliwe. Może edytowałeś grupowo ceny i przez przypadek zmieniłeś na tym że produkcie cenę

oznacz moderatorów

zDDRu
#9 Pomysłodawca#

Niestety to możliwe, przedostatnia transakcja wczoraj o 23:25 w cenie 35,99 a rano po godz 8:30 w cenie 9zł. Przy cenach nic nie majstrowałem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@zDDRu Spróbuj wyjaśnić kupującemu, zapewne nie będzie to łatwe, skończy się negatywem, ale żeby Allegro samo zmieniło cenę, dziwne. 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@zDDRu Allegro nie zmienia cen sprzedawcom. Teraz powinieneś wysłać towar, ponieważ została zawarta prawnie wiążąca umowa. Klient może domagać się wydania towaru, może też otworzyć Dyskusję po odmowie i może wystawić negatywny komentarz.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

"Allegro nie zmienia cen sprzedawcom." - a np. tzw. "super cena" to niby co?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@zDDRu Jak dobrze porozumiesz się z kupującym ,wytłumaczysz swój błąd ,przeprosisz to masz szanse na polubowne zakończenie tematu bez negatywnych opinii i żądania towaru. Twoja skrucha i dobra wola klienta mogą to rozwiązać .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zDDRu Tak jak napisali już tutaj moi przedmówcy, jako serwis sami nie zmieniamy cen w Twoich ofertach. Poproszę o numer zamówienia, którego dotyczy sprawa. Sprawdzę, co się tutaj zadziało. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zDDRu
#9 Pomysłodawca#

b3c613c1-0578-11ec-b70e-41534f0124ed

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zDDRu dziekuję za przesłanie numeru zamówienia. Przekazuję odpowiedź z konsultacji Oli, zmiana nastąpiła z Twojego konta, było to dokładnie 25.08.2021 o godzinie 04:03 z przeglądarki, więc jeśli to nie Ty to musiał to być ktoś kto ma dostęp do Twojego konta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zDDRu pewnie się siepnąłeś przy edycji ilości sztuk , kiedyś dawno temu przerobiłem podobną sytuację , w kratkę ceny wpisałem dostępną ilość , cóż wysłałem zapomniałem .....trzeba uważać .

oznacz moderatorów