anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro przywłaszczyło mòj towar ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KAMPPOL
#9 Pomysłodawca#

Sytuacja jest kuriozalna kupujący odesłał zwrot metoda dostawy allegro kurier nie podjął nawet próby doręczenia paczki ze zwrotem a przesyłkę odebrało allegro i znalazła się ona w magazynie przesyłek nie doręczalnych u nich . Allegro chciało odesłać paczkę w lipcu niestety byliśmy akurat na urlopie w Turcji napisali że mogą poczekać z odesłaniem paczki aż wrócę z urlopu teraz nie chcą odesłać towaru nawet nie odpowiadają na e-maile każą zdobyć od kupującego zrzeczenie do reklamacji zwróciłem wpłatę kupującemu i teraz nie mam ani towaru ani pieniędzy 😂😋😛

oznacz moderatorów
75 ODPOWIEDZI 75
KAMPPOL
#9 Pomysłodawca#

Monika czekam w takim razie na informacje że paczka została nadana  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_   Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KAMPPOL jeszcze nie została nadana 😞 Poprosiłam, aby stało się to możliwie jak najszybciej, ale od razu przyznam, że może to być w następnym tygodniu.
Gdy tylko otrzymam więcej informacji, dam znać.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
KAMPPOL
#9 Pomysłodawca#

Czekam na tę przesyłkę już ponad 3 miesiące. Zapewnialiście mnie tutaj że przesyłka zostanie dostarczona w tym tygodniu !!! To jest niepoważne pozostaje sprawę zgłosić do UOKiK i innych służb nadzorujących co też niniejszym uczynię w dniu jutrzejszym jeżeli przesyłka nie trafi w moje ręce. Pozdrawiam  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
sklep_solpio
#12 Orędownik#

To jak to działa z tym rodo ? jest waszym pracownikiem i jest pisane na forum allegro więc dane mogą być udostępniane 🙂 nie ma adresu zamieszkania (Jan Kowalski) może być 100 tysięcy pesel i dane wrażliwe powinny być zakrywane

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

A w tej Turcji coś opłaca się kupować na handel?

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#9 Pomysłodawca#

Szczerze nie mam pojęcia w miejscowościach turystycznych zapewne jest 3 razy drożej niż w głębi Turcji na pewno się opłaca ale co konkretnie to nie wiem .

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#9 Pomysłodawca#

Ktoś ma jakieś pomysły czy zgłosić sprawę do jakiegoś urzędu oprócz UOKiK ? Policja prokuratura sąd ? Będę wdzięczny za jakieś pomysły wraz z uzasadnieniem nie może tak być że allegro jest bezkarne . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#9 Pomysłodawca#

Jak tam przesyłka została wysłana ? 😆😛🤭🤭 . Czy wy jesteście poważni ?  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#9 Pomysłodawca#

Czy wy sobie żarty robicie dlaczego nikt nie odpisuje ? Czy moje przypuszczenia sprawdziły się i allegro przywłaszczyło mój towar a teraz nawet nie odpisuje na wiadomości ? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#9 Pomysłodawca#

@msniezek Czy moderatorzy tutaj odpowiadają na wiadomości bo nijak nie można doczekać się odpowiedzi? Czy to są standardy allegro żeby tyle czekać na zwrot zaraz będzie 4 miesiące 🤔

oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@KAMPPOL Zgłoś przywłaszczenie towaru przez Allegro na policji, w końcu Allegro często prosi o dokumenty zgłoszenia na posterunku 😉 To ich usługa, po prostu nie wierzę co czytam.... Kompletnie nie rozumiem czemu po prostu nie mogą odesłać tej paczki. "Jeszcze nie nadana".. czyli ją mają i co.... No chyba że zakosił ją kurier i teraz tkwi na policji jako dowód w sprawie. Bo dziwne to jest.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
KAMPPOL
#9 Pomysłodawca#

No właśnie mają ją na swoim magazynie 😋🤣😎 . Może faktycznie zgłosić oprócz uokik normalnie doniesienie na policję ? 

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

Moim zdaniem nie wiedzą gdzie jest. Jak znajdą to wyślą 

oznacz moderatorów
Czah-nik
#12 Orędownik#

@KAMPPOL pewnie ją zgubili, bo co za problem nadać coś reklamacyjnie jak mają w ręce? :V Oj Allegro, Allegro..

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli zgubili to po co 4 miesiące zgrywać **piiip**ów? Ja bym do swojego klienta napisał że zgubiłem doszedłbym do porozumienia w sprawie rekompensaty i koniec tematu. Przecież takie zachowanie przysparza im tylko wizerunkowych kłopotów . Pytam po raz kolejny allegro gdzie moja paczka że zwrotem  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Czah-nik
#12 Orędownik#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  
Ogólnie cała sytuacja jest mega zabawna, że klient nie dość, że od 4 miesięcy nie może doprosić się o swoją własność, a po drugie jest zwodzony od ilu? 2 tygodni? Że paczka będzie zaraz już nadana i dalej nic 😄 Allegro jak zwykle nie zawodzi. 

oznacz moderatorów
Czah-nik
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów
CaPoCosmo
#8 Zapaleniec#

W analogicznej sytuacji, Sprzedający miałby dawno zablokowane  konto.

Czy allegro może zablokować allegro jako takie? Za nie wywiązywanie sie z zobowiązań.

Sytuacja jest kuriozalna.

oznacz moderatorów
Czah-nik
#12 Orędownik#

@KAMPPOL zgłosiłeś przywłaszczenie na policję?

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#9 Pomysłodawca#

@Czah-nik Jeszcze nie w piątek mam czas jestem umówiony z prawnikiem i wtedy podejmę dalsze kroki . 

oznacz moderatorów