anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro zatrudnia programistów zdolnych do napisania prostej " szukajki "?

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

czy może trzeba poprosić jakiegoś ogarniętego piątoklasistę z podstawówki który zrobi to za czekoladę i cole?  Pytam gdyż to co mamy obecnie na pewno szukajką nie jest, jeżeli na konkretnie wpisaną frazę pokazuje kilka a nawet kilkanaście stron  wyników w których jest wszystko z wyjątkiem frazy której poszukujemy, a jeżeli już coś znajdzie to jest to np na 14 stronie wyników zamiast na pierwszej. Czy to naprawdę jest takim problemem?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@cztery_bez_atu ale prosta wyszukiwarka nie da tyle zysku co skomplikowana, co będzie pokazywać to co chce allegro sprzedać a nie to co chcesz kupić 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zatrudnia takich.😐

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Przy okazji afery wizowej być może dowiemy się z jakich krajów są Ci programiści. 🫡

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Wydaje mi się że to nie ma aż takiego znaczenia. Szukajka to szukajka i średnio ogarnięty piętnastolatek jest w stanie napisać skrypt który będzie działał prawidłowo, chyba że dostanie polecenie jak to ma działać.

Mam w sklepie szukajkę która ignoruje spacje, więc jeżeli ktoś wpisze cokolwiek ze spacją w nazwie czy bez spacji, małymi czy dużymi literami, a nawet mieszanką np. BYV 32 czy ByV32 albo bYV32 a nawet by v 3 2  to i tak to znajdzie.  A w Allegro " nie da się " Ale skrypt sklepu pisał programista których jak piszecie Allegro nie zatrudnia, albo zatrudnia ale wykonują polecenia wierchuszki więc mają to zrobić tak aby szukajka była, ale jednocześnie aby działała tak jak gdyby jej nie było. O ileż życie było by prostsze. 

oznacz moderatorów

Client:87296636
#9 Pomysłodawca#

Echhhhh marzyciel , walkowane od lat -Allegro uwaza, ze lata 90-te byly najfajniesze i kiedy powstali to tak ma byc  😟 ..nie do przejscia jak kazda nawet najmniejsza bzdura choc uwaga zniknal kwadracik ponizej szukanej frazy -szukaj w opisach ofert - czyli cosik sie wydarzylo i mamy spokoj na kolejne ...5 -10 lat???? ..... ..wszystkim wisi wszystko od zawsze - i aby kupic caly koszyk to kilka dni peka bezpowrotnie .I jesli bedzie odpowiedz to oczywiscie ze skryptu copy and paste , ze nie umiemy korzystac z filtrow i to wina sprzedajacych , kupujacych , kuriera , dostawcy, taksowkarza i kelnera i kogo tam chcemy. .... (ja wole 80-te)

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Ja też. Wszystko działało dużo lepiej, a jak już zdarzył się błąd to był naprawiany prawie że natychmiast. a teraz? Ja czekam już prawie 18 miesięcy przypominając się co miesiąc i jedyne czego się dowiaduję to wyczyścić ciasteczka, dołożyć pamięci,zmienić ( komputer, system operacyjny, klawiaturę a może i monitor ) właściwe wybrać. Co jedna zmiana to gorzej. A sprawa jest prostsza niż budowa cepa. Wystarczy trochę ruszyć głową i można uwolnić około 60% miejsca na serwerach bez potrzeby rugowania małych sprzedających. I tyle wiem ja. Baba która o informatyce wie tyle że jest taka specjalizacja i do czego służy.

oznacz moderatorów