anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Gdzie w chwili obecnej znajdę numer zgłoszenia ,numer sprawy , o którą pytam allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
wiSul
#7 Wielbiciel#

Witam.

Wcześniej jeżeli zgłaszaliśmy jakąś sprawę na allegro otrzymywaliśmy potwierdzenie zgłoszenia w maila pt. Przyjęliśmy zgłoszenie numer ".............." .Obecnie nic takiego nie ma. Czy chodzi o to aby nie musieć odpowiadać na pytania czy dotrzymywać  terminu odpowiedzi. Może ktoś wie ???

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Powinny być na mailu, ale teraz cuda tu się dzieją: @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
wiSul
#7 Wielbiciel#

Niestety @LEW433 tak było ale nie jest

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@wiSul ja dzisiaj pisałem do allegro i otrzymałem wiadomość zwrotna z numerem zgłoszenia 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiSul wciąż wysyłamy takie potwierdzenia. Ostatnie zgłoszenie e-mailowe z konta, z którego piszesz zostało wysłane 23.09.2024 (sprawa nr 44927289). Czy pisałaś do nas później? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
wiSul
#7 Wielbiciel#

Tak @la_nika dwukrotnie i nie otrzymałam żadnego maila potwierdzającego z numerem sprawy

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Albo nie było odpowiedzi albo poszło do spamu.🤔

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiSul nie widzę żadnego e-maila wysłanego z Twojego konta, czy możesz spróbować ponownie przez formularz? Wybierz proszę kontakt za pomocą wiadomości e-mail. Zobaczymy, czy teraz otrzymasz potwierdzenie, a my odnotujemy zgłoszenie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
wiSul
#7 Wielbiciel#

Dzisiejsza wiadomość została potwierdzona chociaż postępowałam identycznie jak w ostatnich dwu wiadomościach . Czarodziejska różdżka . Mimo wszystko dziękuje za pomoc i oznaczam sprawę za rozwiązana

oznacz moderatorów