anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da się sprawdzić kolejność wkładania produktów przez kupującego do koszyka?

Cmyk69
#9 Pomysłodawca#

Czy da się sprawdzić jaka była kolejność produktów wkładanych do koszyka przez kupującego, który kupował na moich aukcjach wiele przedmiotów? (przede wszystkim który produkt był pierwszy). To co widać w panelu sprzedaży jako zamówienie od klienta zachowuje kolejność z koszyka, czy nie? (czy pierwszy produkt widoczny w zamówieniu odpowiada pierwszemu produktowi z koszyka?)

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Heh nikt sam od siebie nie kupuje, bo to grozi banem więc ciężko powiedzieć. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Cmyk69 gusła będziesz odprawiał ? nie mogę znaleść przyczyny , dla której zadajesz takie pytanie .

oznacz moderatorów

Cmyk69
#9 Pomysłodawca#

Chciałbym wiedzieć, których dokładnie moich ofert kupujący szukali, kiedy natknęli się na moje konto sprzedawcy. Sprzedaję sporo rzeczy poniżej progu smart i ciężko mi stwierdzić, czy to co sprzedaję w największych ilościach jest tym co szukali, czy może tym, co najczęściej dokładają sobie by dobić do smarta...

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

To jedyne co mi przychodzi do głowy to sprawdź własne zakupy.Zerknęłam w swoją zakładkę kupione i wydaje mi się, że kolejność jest ta sama ale głowy nie dam, że w 100%.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Cmyk69 przykro mi, ale nie ma takiej opcji. Nie śledzimy ruchów kupujących, tak aby sprawdzić w jakiej kolejności dodają przedmioty do koszyka. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Cmyk69
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ szkoda. Gdyby to było do sprawdzenia, to można by w popularnej, "pierwszo-koszykowej" ofercie, zaproponować np. odpowiednie oferty do zestawu za pomocą funkcji "zestawy ofert", ustawiając tam te oferty, które kupujący zwykle dokupują jako drugie i kolejne do tej oferty. Wydaje mi się, że zyskałby na tym nie tylko sprzedawca, ale też kupujący i allegro, ale co ja się tam znam 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Cmyk69 zestawy w swoich ofertach możesz stworzyć na bazie informacji jakie masz w zamówieniach. Możesz tam sobie sprawdzić w jakiej konfiguracji zamówienia pojawią się najczęściej i to dla nich stworzyć zestaw w tej zakładce

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Cmyk69 a dane z tej https://salescenter.allegro.com/my-assortment? zakładki Ci nie wystarczą ? masz mozliwość weryfikowania ilości przedanych produktów oraz wizyt .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Aż tak dokładnie to się nie da śledzić,

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Cmyk69 e tam, ja bym chciał dokładnie wiedzieć skąd pochodzą pieniądze, którymi płaci kupujący

etyka mi nie pozwala sprzedawać towaru złodziejom, oszustom i innemu podobnemu elementowi, nie chcę przyjmować "krwawych pieniędzy"

oznacz moderatorów