anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest jakaś awaria z nadawaniem paczek przez Allegro dziś 26-03-2023?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dostawczaki-com
#8 Zapaleniec#

Klikamy nadaj przesyłkę do zamówień i nie działa ani INPORT, DPD, UPS nie da się nadać żadnej przesyłki z Wysyłam w Allegro.

oznacz moderatorów
126 ODPOWIEDZI 126
TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@UmkaPL Jeśli przekracza, to musisz wyedytować i skrócić. Czasem problemem jest brak spacji w adresie, nadmiarowa ilość znaków w nazwie firmy itd.

oznacz moderatorów
UmkaPL
#9 Pomysłodawca#

Tak, masz rację , dziękuje . Już jest ok 

oznacz moderatorów
SOWAIKOT
#7 Wielbiciel#

d6d540a0-ebd7-11ee-afdf-1990e429d3b3 nie mogę wygenerować etykiety Allegro One Box, dotyczy to wszystkich moich kont gdzie klienci wybrali Allegro One Box

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SOWAIKOT Masz uzupełniony adres w książce adresowej i ustawiłeś go jako domyślny jak radziła tutaj Monika?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
SOWAIKOT
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry Nie mogę wygenerować etykiety Allegro One Box do zamówienia d6d540a0-ebd7-11ee-afdf-1990e429d3b3 Sytuacja powtarza się na wszystkich moich kontach, po zaznaczeniu gabarytu i kliknięciu zapisz strona jest pusta i etykiety nie ma, nie pomaga usunięcie plików cookie i zmiana adresu w książce adresowej ( taka informacja była na zapytaj społeczność) Ponieważ nie mam możliwości nadania nie ze swojej winy czy będzie to brane pod uwagę przy statystykach super sprzedawcy? Kiedy awaria zostanie usunięta? Proszę o pilną opowiedz bo klienci się niecierpliwią

oznacz moderatorów
kst1
#1 Nowicjusz#

Witam

Kiedy usunięty zostanie problem z nadawaniem przesyłek przez allegro?

Na liście transakcji klikam "nadaj przesyłkę" i kreci się kółko i tak od rana.

Nie znalazłem żadnych informacji na temat jakiejkolwiek awarii.

 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
SOWAIKOT
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam U mnie nadal nie działa Allegro One Box, po wyborze gabarytu i kliknięciu zapisz pojawia się pusta strona

oznacz moderatorów
dostawczaki-com
#8 Zapaleniec#

Musisz wpisać w książce adresowej swój adres jako nadawcy i ustawić go jako domyślny.

oznacz moderatorów
Waszko
#9 Pomysłodawca#

Czy tylko doi kasę a problemy techniczne mają glęboko, bo jedyne motto to jak najwięcej kasy wydoić i kłody pod nogi sprzedawców. Chodowanie naciągaczy i oszustów, podnowszenie prowizji i mnożenie opłat. Kiedy zacznie funkcjonować możliwośc nadania przesylek i generowanie etylkiet, moż ktoś kto doi taką kase ruszy cztery litery i coś zrobi porządnie.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Waszko Proszę, opisz na czym polega problem i podaj przykład zamówienia. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Waszko
#9 Pomysłodawca#

Co za głupie pytanie, jeżeli je Pani zadaje to albo jest kompletnie nie kompetentna, albo udaje i to już zła wola. Te problemy są od wczoraj. Nie tylko ja mam problem z nadaniem, a wielu innych co można zauważyć na forum. Od razu przy próbie nadania jest taki ekran i koniec.

1.jpg

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Waszko Proszę, abyś nie podważał mojej kompetencji. Na podstawie powyższego opisu, nie mogłam określi, czy jest to znany nam problem, czy może zupełnie innego rodzaju. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Waszko Upewnij się, że masz uzupełnione dane w książce adresowej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Waszko
#9 Pomysłodawca#

wprowadzacie zmiany, problemy występują od wczoraj, nie potraficie o tym poinformować a ty zadajesz pytanie jak gdybyś się dopiero obudzila i to świadczy o posiadaniu kompetencji. Ta cała sytuacja świadczy dobitnie gdzie macie sprzedawców. Jeżeli tak postępujecie i dopiero gdy ludzie hurtem mają problemy odkrywacie adres w ustawieniech? Do wczoraj dzialal bez niego, więc o czym tgo śwaidczy? Na pewno nie o kpmetencjach.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Waszko Problem polega właśnie na tym, że adresy były usuwane z książki adresowej. Dlatego konieczne jest jego uzupełnienie.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Waszko
#9 Pomysłodawca#

Więc nawet uczeń mający małe pojęcie o programowaniu, potrafi napisać skrypt, który wyświetli informację o konieczności uzupełnienia brakow, które zostaly wywolane przez wasze nieudolne zmiany, Do wczoraj dzialalo i wczytywalo adres nadawcy, więc ta argunetacja nie zdejmuje odpowiedziaqlności z was. Odwaliliście kompromitującą fuszerę ,a potem glupie teksty o podanie opisu blędu. Macie wplyw na ogromny potencjal a postępujuecie jak małolaty w przedszkolu, które mogą zwalić wszystko na innych. Nie ma żadnej wątpliwości że jest to wylącznie wasza wina, a na domiar złego od wczoraj nie potraficie wyslacie jasnego komunikatu by te dane uzupelnieć. A Pani pierwotna odpowiedź świadczy o kompletnej niewiedzy, lub ewidentnej zlej woli. Wystarczyło wyslać komunikat o konieczności uzupełnienia danych.

oznacz moderatorów
dex5000
#8 Zapaleniec#

Dziadostwo i tyle.

oznacz moderatorów
dex5000
#8 Zapaleniec#

Pani oczywiście się nie chciało podać dokładnej instrukcji co trzeba zrobić.

Tu macie link gdzie należy ponownie wpisać adres nadania:
https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia

oznacz moderatorów
zar-wik
#8 Zapaleniec#

a licznik cały czas działa i już mamy spadek:

zarwik_0-1711616223351.png

Jak Allegro zamierza to naprawić?

oznacz moderatorów
rolnikwszpilkach
#9 Pomysłodawca#

czy działa już was nadawanie paczek z allegro, juz mnie jasny c..... strzela, 

oznacz moderatorów