anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś w końcu się za to weźmie?

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Przywracam aukcje zakończone na skutek donosu ( w dużej części nie uprawnionego ) jakim uraczył mnie jeden Allegrowych wszystkowiedzących. Mam do sprzedania rezonator kwarcowy .Kwarc rezonator kwarcowy 40,32 MHz .

Wklejam więc do szukajki powyższą frazę i... 

10-10-2024 14-10 odpowiedź-globalna.jpg

Sprawdzam dodatkowo w już wystawionych swoich aukcjach

10-10-2024 13-51 zapytanie.jpg

  więc próbuję wystawić i ... 10-10-2024 13-51 odpowiedź.jpgzonk.

Na Allegro jak widać jest wystawiona jedna oferta ( nie moja ).Wyszukiwanie w moich aukcjach daje wynik negatywny, a kiedy próbuję wystawić to okazuje się że mam  już wystawione co najmniej 2 aukcje z tym przedmiotem. Jakieś sugestie?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

tomekj_3
#9 Pomysłodawca#

pelno jest teraz takich aukcji, ktorych nie widac po wpisaniu frazy w wyszukiwarke, sugestia - zrezygnowac z Allegro do czasu az nie naprawia wyszukiwarki

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Tylko że ja nie widzę nawet w swoim asortymencie. Do tego że na Allegro nie mogę znaleźć swoich aukcji już zdążyłam  przywyknąć.

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu podaj numery ofert. To pomoże mi w weryfikacji sprawy. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Której oferty? Zakończonej czy tej którą usiłuję wystawić?  Zresztą proszę są obie.

Zakończona 12374124890

Usiłowałam wystawić 16646548252

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Weryfikuję tę sprawę. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu otrzymałam informację, że powinieneś wyszukać oferty po ofertach zakończonych. Daj znać czy się udało? 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Tak właśnie kończy się pomoc jeżeli pomagający nie przeczyta całości. Proponuję przeczytać całość od pierwszego postu i przynajmniej postarać się to zrozumieć..

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Dziewczyny bez urazy ale na tym ja sama z 10 x głośno i wyraźnie pisałam, że w moim asortymencie to już nawet własnych ofert nie da się znaleźć, żeby je zdjąć. Kiedyś człowiek wpisał pół słowa i wszystko wyskakiwało. Teraz zdarzają się oferty gdzie dopiero szukając po 2gim lub nawet trzecim słowie zawartym w tytule znajduje ofertę. Do tego należy doliczyć bałagan z autowznawianiem ofert na kontach prywatnych. Taaa wiem mogę wyłączyć i wznawiać ręcznie ale wtedy jakimś cudem pomimo uważania po paru miesiącach jedna sztuka jest powystawiana po 3x To jest jeden wielki b.....  Jak widać ze zdjeć autora postu oraz wpisów na tym forum nie tylko ja mam problem ze znalezieniem własnych ofert. Mamy zacząć po tym odsyłać klientów, żebyście im tłumaczyli dlaczego kupili ofertę, której już nie ma (bo sprzedawca nie znalazł jej by zdjąć po automatycznym wznowieniu lub dublowaniu wznowień przy ręcznym wystawianiu)?

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Znajduje, albo nie znajduje co widać na załączonych zrzutach. Siedząc jak przys...a od 7 rano udało mi się wznowić może 10 aukcji kiedy wcześniej w tym samym czasie wystawiało się kilkaset.

Swoistym kuriozum są przypadki ( coraz częstsze ) kiedy pomimo prawidłowego opisania aukcji wyświetla się coś takiego jak niżej.03-10-24 błąd symbol.jpg

i trzeba czekać czasem wystarczy minuta, ale innym razem nawet ponad pół godziny i ponowne kliknięcie wystaw powoduje że aukcja przechodzi w szkic.

Dziś kilkakrotnie miałam sytuację że kiedy chciałam zobaczyć swoje aukcje aby sprawdzić czy coś przypadkiem nie jest już wystawione wcześniej to otrzymywałam coś takiego.

20-10-2024 13-00.jpg

A jak widać w filtrach nic nie jest wpisane. Może należało by zamiast uruchamiać coraz nowsze rynki i funkcje których sprzedający nie potrzebują, dopracować to co już jest aby wreszcie zaczęło to działać tak jak powinno.  Sądzę że jeżeli to nie zostanie zrobione to po nałożeniu się kilku ( kilkunastu ) błędów któregoś pięknego dnia to wszystko **piiip**yknie gdyż błędy i zaniedbania jak wiadomo lubią się sumować i wtedy z kilku mniejszych powstanie jeden większy i będzie po Allegro. A to co jest, co ewentualnie mogło by Allegro zastąpić to tylko nieudolne kopie niewiele się od Allegro różniące których koniec będzie jeszcze szybszy, vide **piiip**. Zaczynali z takim rozmachem a co z tego wyszło? Nic. Okrąglutkie zero. Pomimo mojej bardzo nikłej ( wręcz zerowej ) wiedzy informatycznej przewidziałam takie zakończenie kiedy próbowałam tam utworzyć konto. Na całym tym zamieszaniu jednak zyskuję ja i inni którzy wcześniej uruchomili swoje sklepy i teraz powoli zaczynają " odcinać kupony " Ale jednak co by nie pisać to Allegro jest ( jeszcze ) największą tablicą ogłoszeń w Polsce i chyba tak już zostanie.

oznacz moderatorów