anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można wy filtrować oferty które narusza regulamamin

arson222
#7 Wielbiciel#

Dostałem ostrzeżenie za ofertę ale nie mam emaila za która i z jakim powodem . Chciał posprawdzać swoje oferty by uniknąć takich sytuacji 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  sprawdżcie użytkownikowi konkretnie która za co narusza

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arson222 nie można filtrować ofert w ten sposób. Na Twoim koncie ostatnia informacja o usuniętych ofertach pochodzi z 14.11.2023 i dotyczy sprzedaży termometrów rtęciowych, których nie można sprzedawać od 2009 roku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

arson222
#7 Wielbiciel#

Tak wiem i te oferty wszystkie odrazu poprawiłem , a ostrzeżenie niby jest z tego miesiąca 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arson222 prześlij proszę wiadomość jaką otrzymałeś za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres spolecznosc@allegro.pl w treści wiadomości wklej proszę link do tego wątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arson222 w przesłanej przez Ciebie wiadomości nie ma niestety załącznika (jest tylko link do tego wątku). Bardzo proszę wyślij ją ponownie wraz z treścią przekazywanej wiadomości.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arson222 dziękuję za wiadomość! Poprzednie poważne usunięcia były 14/11, czyli było to w ciągu ostatnich 30 dni, więc to może dotyczyć tego. Dzisiaj dopiero to zauważyłeś, czy dzisiaj się pojawiło? Dopytuję, ponieważ w systemie nie widzę innych usunięć, niż to.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

arson222
#7 Wielbiciel#

Przed wczoraj , ale ostatnio jak dostałem ostrzeżenie to była wiadomość za co i dlaczego a teraz nic nie dostałem

Powoli robi się to chore , nie dość że człowiek pracuje uczciwie nad jak najlepszymi jakościami to z **piiip** dostaje takie bany. Do tego nie jesteś w stanie ustrzec się tego bo nasze Allegro nie ma potrzeby stworzenia narzędzia by takie oferty wychwytywać i poprawiać. Mamy oferty które maja po 18 lat jak mam wychwycić że gdzie w tekście znajduje się błąd

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arson222 skonsultowałam to jeszcze dodatkowo dla pewności i informacja w panelu Jakości dotyczy naruszenia z 14.11.2023 za rtęć o której już pisałam. Ta informacja pojawiła się w Panelu jakości 15.11. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów