anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DHL Częstochowa przestał działać?

kilowat_net
#11 Animator#

Dzień dobry

Czy jest tu ktoś z Częstochowy, kto nadaje/odbiera paczki DHL? Czy ktokolwiek widział kuriera DHL?

Od poniedziałku czekam na paczkę 27626600414. Codziennie to samo - rano "przekazana kurierowi do doręczenia", a wieczorem " Odbiorcy nie było w domu" bez próby kontaktu. 2 maja kurier nie podjechał też po odbiór paczki - nadałem sam w punkcie. Podejrzewam, że kurier który do tej pory do mnie przyjeżdżał od 1go maja nie pracuje.

Na infolinię nie można się dodzwonić. Automat łączy z kurierem, ale kurier nie odbiera, skrzynka pocztowa przepełniona.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

A może Allegro coś wie? Zostawić wysyłkę DHLem w cenniku i liczyć na to, że ktoś po ewentualną paczkę przyjedzie?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zwykle to piszą że paczka gdzieś czeka w alternatywnym punkcie a tu kurier się gdzieś zawieruszył.

oznacz moderatorów

kilowat_net
#11 Animator#

Gdyby ją kurier gdzieś zostawił, to bym odebrał. Niestety twardo trzyma ją na aucie.

Zapytałem ich w środę mailem KIEDY dostanę paczkę. Teraz odpisali "Twoja przesyłka jest obecnie w trakcie doręczenia ... nie odpowiadać na tę wiadomość" Ale tyle to ja wiem od poniedziałku 😄 XXI wiek, środek Europy 😄

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 

Majówka go poniosła, ha ha ha

oznacz moderatorów

kilowat_net
#11 Animator#

Nadawca przesyłki zgłosił reklamację - została odrzucona, bo przecież "przekazana kurierowi do doręczenia" 😄 😄 😄

oznacz moderatorów