anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro zmienia nazwę marki produktów w katalogu?

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

Zmieniona została ostatnio w wielu produktach w katalogu marka zabawek Littlest Pet Shop Hasbro

z marki Hasbro na Littlest Pet Shop

Dlaczego? kto to wymyślił? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Producentem tych zabawek jest firma Hasbro,  Littlest Pet Shop to jedna z linii produktowych tej firmy, nazwa kolekcji zabawek i podana była w polu 'bohater'.

Producent/właściciel marki W GS1 przy EAN tych zabawek to firma Hasbro. Kto odpowiada za te zmiany?

przykłady EAN: 5010993595921, 5010993327348, 653569121428, 5010993595945, 5010994451073, 653569440628, 653569743026 i wiele innych

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ja_Nitka Na Allegro nie można wystawiać podróbek — tylko produkty z serii Littlest Pet Shop mogą mieć wartość Hasbro w marce

oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

@ko_alka ok, podróbek nie wolno i "tylko produkty z serii Littlest Pet Shop mogą mieć wartość Hasbro w marce"

ale czy produkty Littlest Pet Shop mogą mieć w marce inną wartość niż Hasbro?

bo jest na Allegro całe mnóstwo figurek, które w tytule mają podane Littlest Pet Shop, a w marce wpisane "inna", "bez marki" lub coś innego

czyli są to figurki "jak" Littlest Pet Shop, tyle że nieoryginalne Hasbro, wyglądające jak te Hasbro ... czyli ... podróbki

system pozwala na tworzenie takich produktów z kodami EAN nie będącymi własnością Hasbro, tylko jakichś chińskich firm...

przykład pierwszy z brzegu - produkt o nazwie 'LPS Shorthair Littlest Pet Shop Figurka Kot Kotek', takich produktów w katalogu jest prawie 70, do każdego przypisany jest chiński lub inny EAN, do niektórych po kilkanaście takich EANów, jeden z nich: 6921434936328

czy to jest zgodne z zasadami Allegro, z Ochroną Marek?

oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ 

czy możecie odnieść się do mojej ostatniej wypowiedzi z 23-07-2024 17:09,
proszę o odpowiedź na pytanie: "czy produkty Littlest Pet Shop mogą mieć w marce inną wartość niż Hasbro?"

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @ja_Nitka. Sprzedaż produktów podrobionych jest w naszym serwisie zabroniona. Jeśli któraś z ofert budzi w Tobie niepokój - zgłoś ją przed ten formularz. Zweryfikujemy to.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów