anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam udostępnioną dostawę na Słowację DHL?

mdrogeria
#21 Demiurg#

Co Wy se j.... robicie , zaglądam do ustawień dostawy , a tam , a....kuku ... udostępnina dostawa na słowację DHL , nie wlaczałem , ba! zrezygnowałewm z rynku słowackiego tydzień temu używając stosownego przycisku , wskazanego przeza allegro  A!!! taka wała ,  CO TO ZA PORZĄDKI !!!!?.....NIE MA MOWY , !!!  dopóki nie zostaną rozwiązane problemy z rynkiem czeskim i słowackim nie ma mowy o wysyłkach !!!  ,moja księgowa by chyba spazmów doatała . @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria jeśli nie chcesz wysyłać na Słowację możesz wyłączyć tę metodę w cennikach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ ale ja się nie pytam co mogę tylko dlaczego mam bezwiednie właczone pomimo zgłoszenia ,, niechęci ,, uczestnicraw w rynku słowackim ??? 

I nie zmieniaj mi tytułu ..... proszę ☹️

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ złośliwa jesteś , a już miałem Cię polubić 😷

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria w takim razie do tej pory mnie nie lubiłeś? 😞

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria niestety musiałam, bo po pierwsze nie tolerujemy tutaj przekleństw (w jakiejkolwiek formie), a po drugie tytuł musi wskazywać czego dotyczy wątek tak aby inni użytkownicy wiedzieli czego dotyczy. Twój tytuł nie spełniał ani jednego, ani drugiego warunku, więc z całą serdecznością i uwielbieniem w stosunku do Ciebie, musiałam go zmienić. 

Co do meritum pytania, włączyliśmy ją wybranej grupie sprzedających, ale jeśli do niej trafiłeś i nie chcesz z niej skorzystać, oczywiście może ją wyłączyć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@_HolaOla_ 

Ola, coś tu nie gra. Jak to wszyscy? Naprawdę sami to ludziom włączyliście? Tak poza tym ja nie miałem tego włączonego.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas wydaje mi się że to dotyczy tych co mają DPD @_HolaOla_ tak samo zrobili jak wchodzili na CZ 😞 Tylko to mało profesjonalne z ich strony, mam nadzieję że maile wysłali że to robią ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 u mnie włączone było DHL bez żadnego uprzedzenia i wiadomości ..... niefajnie .👎

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria aż sprawdziłem u siebie, i nie ma uf 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dobrze że mam wszystkie aukcje w licytacji to regulaminowo się nie łapę i raczej mi tego nie wklepią. 

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

@mdrogeria 

Kurcze, dzięki, właśnie sprawdziłem i miałem włączone DPD Wysyłka do Słowacji. Przecież to jest skandal!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ nie chcem , ale muszem 😕

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria musisz dać Oli rozwiązanie bo Ci odpowiedziała że mają to wszyscy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria , @kostas11 

Nie mam, ja się nie bawię w wysyłka dziś jutro, futro. U mnie klient ma czekać 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ to ,,jakto ,, ? zamiast zachęcać do szybkich wysyłek to robicie wszystko ,żeby klient czekał .

@serwis-texas zmieniam na 3 dni , będzie spokój .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria @kostas11 @serwis-texas przepraszam, wprowadziłam Was w błąd. Ta metoda dostawy została automatycznie włączona sprzedającym, którzy biorą udział w teście automatycznego Przelicznika cen. Co do możliwości rezygnacji nic się nie zmienia. Jeśli ktoś nie chce z niej korzystać, może zrezygnować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ ale ja zrezygnowałem ponad tydzień temu !!!!  dopóki księgowa nie powie ,, tak ,teraz możesz ,, nie ma mowy o Pepikach .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ mam się czuć w jakiś sposób wyrożniony  ?

oznacz moderatorów