anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nic nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Nie wczytują się grafiki, nie mogę anulować zakupu, nie mogę sprzedawać, nie widać ofert.

Dużo tego 😞

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
drekenzes
#16 Inspirator#

Naliczanie opłat za wyróżnienie/wystawienie/abonament działa. A to że oferty nie są widoczne dla klientów w serwisie, to taki mały szczegół..... W mojej kategorii zniknęło już 30-40% aukcji, a jestem po czyszczeniu przeglądarki.....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller Sprawdź proszę czy problemy występują niezależnie od przeglądarki, z której korzystasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
garage_seller
#9 Pomysłodawca#

@nat_notSprawdź proszę czy inne serwisy aukcyjne/sprzedażowe jak AM420N, Alie*pres*,  Bangood, 0Ix.pI - mają problem z Twoją przeglądarką. Bo z moją nie mają...

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Na przeglądarkach w których nie są u mnie zapisywane dane przeglądania wszystko działa. Ale na Operze mam już zapis, i ciągle trzeba czyścić dane, by pokazywało pełne wyniki wyszukiwania. Więc z jakieś 90% klientów nie może nic znaleźć w serwisie.

Tak jakby serwis zapisywał jakieś tymczasowe dane na komputerach, które zaczynają blokować wyszukiwarkę serwisu. W ciągu 2 dni od pełnego czyszczenia ubyło mi z serwisu jakieś 30-40% wyników wyszukiwania. Przeglądarki z opcją "wyczyść dane przeglądania po zamknięciu" pokazują wszystko poprawnie.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
StarocieZpasja
#7 Wielbiciel#

Dlaczego od wczoraj od rana nie widać moich ofert. Tak samo jest i dzisiaj. Kiedy zostanie to naprawione??????

oznacz moderatorów
Crypto_Shop
#9 Pomysłodawca#

Pełno osób ma problemy szczególnie z wyszukiwaniem ofert i widocznością swoich ofert. Allegro leje na to. Niby coś naprawiają ale nikt nie wie co się dzieje i w czym tkwi problem. My nie zarabiamy ale to mało ważne 🙂 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Crypto_Shop jak my nie zarabiamy allegro też traci, więc naprawiają, dobrze że się wczoraj do tego przyznali że jest problem bo od 1 lipca o tym pisałem to kazali czyścić ciasteczka 🙂

Mi dziś pod wieczór po 2 dniach zerowej sprzedaży zaczynają wpadać zamówienia, może coś już poprawiają 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
fashion4you_
#2 Obserwator#

ciekawe czy pozew zbiorowy by czegoś ich nauczył...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@fashion4you_ 

Załącznik nr 3. Polityka przerw technicznych oraz rekompensat za awarie techniczne

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/3

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Rozwoziłem dziś paczki po punktach kurierskich.... pustki... tłumaczę sobie przed 10-tym

 

Wpadam na ten post - wszystko jasne

oznacz moderatorów
Crypto_Shop
#9 Pomysłodawca#

4 dzień cisza, nikt nic nie wie i o niczym nie komunikuje. Tak duża awaria, a sprawy jakby nie było. Nie pojmuję dlaczego allegro o tym ofijalnie nie informuje i zamiata sprawe pod dywan.

oznacz moderatorów
garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Teraz widzę jeszcze jedno badziewie,  oglądam nowy przedmiot, który wyskoczył w powiadomieniu o ulubionych sprzedawcach i chcę zobaczyć wszystkie przedmioty sprzedającego i ZONK! Nic nie sprzedaje mimo, że oferta jest aktywna...

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller podejrzewam, że nie widzisz jego ofert z poziomu biznesowego. Proszę, zapoznaj się z tym wątkiem. Tam Ola wszystko dokładnie wyjaśniła.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Wy w tej corpo-6andzie jesteście P0J3B4N1, w zależności od typu konta jedne oferty widzę a inne - NIE. To jest CHORE. Postawcie sprawę jasno. Od kiedy sprzedaż wyłącznie nowych, pachnących fałszowanych perfum staje się wyłącznym celem serwisu?

oznacz moderatorów
garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Taka dygresja: Buta i pycha kroczy przed klęską... Takie stare a wciąż aktualne, rozrosło się ToTo ponad miarę, kasy na prawdziwą kontrolę nad tym nie ma (bo wyprowadzona) i łata się bez pomysłu na całość. Moje pierwsze konto było założone w 1999 r. wiem co mówię bo obserwuję serwis od początku.

oznacz moderatorów