anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widać moich ofert?

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam, 

po wpisaniu w wyszukiwarkę allegro frazy ,, czujnik ruchu FS1" nie widać moich ofert . Już raz poruszałem ten temat. Co jest tego przyczyną?

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x Ja widzę Twoją ofertę jako trzecią. Być może masz włączony widok biznesowy?

w_kiwi_0-1708351167820.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

 jak to sprawdzić? I kolejne pytanie: dziś już drugi raz pojawił mi się taki błąd- po zakupie przez klienta towaru nie wyświetla mi się czy chciał FV itp. oraz aplikacja Inpost nie wykrywa w ogóle takie zamówienia. Podsyłam zrzut ekranu 

Arturek_x_0-1708351931788.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x Jeśli chcesz zobaczyć zarówno oferty z opcją faktury, jak i oferty bez tej opcji, w sekcji Konto wybierz widok dla konsumenta.

ko_alka_0-1708357369866.png

Jeśli chodzi problem z widocznością zamówień, to już nie powinien występować (więcej info tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/19-02-zam%C3%B3wienia-maj%C4%85-...

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

 mam pytanie odnośnie proponowanych zestawów- tych które system sam stworzył, rozumiem że jeśli ich nie zaznaczę to sami ich nie wstawicie? Te które zaproponował algorytm wprowadzają klienta w błąd, jako sprzedawcy wiemy które produkty polecić żeby klient był zadowolony, natomiast oferty które wy zaproponowaliście sprawią że klient będzie zasypywał mnie pytaniami i pretensjami. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x Automatycznie stworzonymi zestawami możesz zarządzać tutaj. Jeśli usuniesz dany zestaw, nie stworzymy już go automatycznie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam, proszę o zaprzestanie wystawiania automatycznie zestawów. Allegro wystawia zestawy produktów które KOMPLETNIE do siebie nie pasują np. taśma zasilana 24V z zasilaczem 12V. Pierwsze proponowane zestawy usunęliśmy, jednak pojawiają się nowe. Jak nieświadomy klient kupi zestaw proponowany przez Was to kto będzie ponosił odpowiedzialność w przypadku uszkodzenia instalacji elektrycznej lub zniszczenie elementów składowych zestawu? Co to za pomysł żeby bez naszej zgody wystawiać zestawy? Nie możemy ciągle kontrolować czy wasz portal aukcyjny nie robi nam kreciej roboty! Jeszcze raz proszę o zaprzestanie wystawiania zestawów bez informowania nas o tym!

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x Poprosiłam odpowiedni zespół o wyłączenie opcji automatycznego tworzenia zestawów na Twoim koncie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

brakestop
#14 Krzewiciel#

Ktoś w końcu trafi do szpitala psychiatrycznego w związku z działaniami Allegro uszczęśliwiającymi nas na siłę gorzej niż przedawkowanie mety 😉

U mnie połączyli w tak infantylny, nielogiczny, szalony i idio-ty-czny sposób, że w branży wysyłamy to sobie jako memy.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego ma być niewidoczna skoro jest z FV?

oznacz moderatorów

pzkf
#9 Pomysłodawca#

A dlaczego nie widać moich ofert???!!!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pzkf czy zmieniłeś widok z biznesowego na ten dla konsumenta? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Artisticco
#8 Zapaleniec#

Ja mówię o wyszukiwaniu w waszej pseudo wyszukiwarce.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Artisticco @pzkf poproszę o jakiś konkretny przykład. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Artisticco
#8 Zapaleniec#

Od godziny poprawnie wyszukuje ale problem pojawia się prawie codziennie co skutkuje ogromnym spadkiem sprzedaży. Jeśli mam jako jedyny obecnie na allegro tytuł a w wyszukiwarce pokazuje go na samym końcu na 3 stronie wśród ofert nie związanych z moim tytułem to chyba coś jest nie tak. Łatwiej znaleźć ofertę na google niż u was!

oznacz moderatorów

pzkf
#9 Pomysłodawca#

I znowu to samo!!! Nic nie można znaleźć.  Proszę sobie wpisać np. taką frazę: Ludewig TERAPIA SYSTEMOWA. Pokazuje 3 strony zupełnie nie związanych z szukaną frazą przedmiotów a odpowiednie tytuły po przewertowaniu pokazuje na ostatniej stronie na samum końcu!!!. W google wyszukuje na pierwszych miejscach. Czy to normalne żeby łatwiej było znaleźć szukany przedmiot z allegro w google niż na waszej wyszukiwarce!!???

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pzkf Proszę, dodaj link do konkretnych wyników wyszukiwania. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pzkf
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pzkf Ta oferta jest widoczna na pierwszej stronie. Dodam, że wyszukiwarka działa na zasadzie "lub". Wpisując frazy Ludewig TERAPIA SYSTEMOWA wyszukujesz wyniki Ludewig lub TERAPIA lub SYSTEMOWA.

w_kiwi_0-1711651861682.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pzkf
#9 Pomysłodawca#

Teraz jest na pierwszej stronie. Wczoraj podobne oferty jako jedyne na allegro były na samym końcu na 3-4 stronie!

oznacz moderatorów