anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widać moich ofert?

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam, 

po wpisaniu w wyszukiwarkę allegro frazy ,, czujnik ruchu FS1" nie widać moich ofert . Już raz poruszałem ten temat. Co jest tego przyczyną?

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

pzkf
#9 Pomysłodawca#

Co Pani powie na taki bajzel?

https://allegro.pl/kategoria/ksiazki-i-komiksy?string=stomatologia%20ma%C5%82ych%20zwierz%C4%85t

albo taki

https://allegro.pl/kategoria/ksiazki-i-komiksy?string=wielka%20magia%20szama%C5%84ska

Przecież tu teraz nic nie idzie znaleźć! Szukam kota a wyświetla mi psy, to jest absurd.

oznacz moderatorów

brakestop
#14 Krzewiciel#

Nie myli z ginekologią, a na Allegro wszystko możliwie 😉

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pzkf Możesz doprecyzować, co na tych listingach jest nie tak? U mnie wyświetla się prawidłowo. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pzkf
#9 Pomysłodawca#

Proszę wyszukać taką frazę: Misiuk HISTORIA POLICJI W POLSCE

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pzkf Niestety, wciąż nie widzę problemu. Listing wygląda prawidłowo.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

 dlaczego w aukcjach naszego sklepu wyświetlają się oferty konkurencji??Dodatkowo klient jest wprowadzany w błąd bo sugeruje się mu że to są również nasze aukcje?? Napis sugeruje że są to inne przedmioty z naszego sklepu, po otwarciu aukcji okazuje się że jest to całkiem inny sklep. Podsyłam nr oferty 15062674922 i zrzut ekranu allegro.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x "StudioLed Artur Kaliński" to marka i właśnie pod taką markę podpięte są produkty widoczne na zrzucie ekranu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@ko_alka  Oto jeden z przykładów "prawidłowo " działającej wyszukiwarki. Wpisałam frazę BFY51 co zresztą widać.A tu:

28-05-2024 BFY51.jpg

jest wynik wyszukiwania. Specjalnie wybrałam ten przedmiot. Powinien być znaleziony tylko jeden wynik a nie trzy z czego 2 nijak mają się do frazy wpisanej do szukajki.  A mogę podać przykłady gdzie w efekcie wyszukiwania otrzymuję kilkaset wyników tak jak piszą wcześniej inni. Więc  tak jak już pisałam w innym wątku na ten temat  może warto przystopować z wodotryskami i skupić się na usprawnieniu działania tego co już jest i powinno działać zgodnie z założeniami. Chyba że takie były założenia.

oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

ale to nie są nasze produkty... ktoś za free sobie pozycjonuje swoje produkty. Można to jakoś zweryfikować?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x W dolnej sekcji każdej oferty masz możliwość jej zgłoszenia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

 Witam, mam problem z wyświetlanymi opisami aukcji. Klienci widzą np. taki opis:błędny opis.jpg

po otwarciu okna edycji aukcji opis jest kompletnie inny ( prawidłowy) poniżej zdjęcie tej samej aukcjiPrawidłowy opis.jpg

Dlaczego tak jest? Wprowadza to klientów w błąd. W pierwszej chwili myślałem że to ja zrobiłem błędny opis aukcji ale okazuje się z e problem leży w innym miejscu. Produkt posiada EAN producenta więc nawet po spięciu z innymi aukcjami powinien być opis prawidłowy. Takich psikusów widujemy więcej. Aukcji jest zbyt wiele aby każda z osobna sprawdzić.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x Jeśli Twoim zdaniem nazwa produktu z katalogu jest błędna, możesz zasugerować zmianę poprzez zgłoszenie błędu w produkcie. Sprawdź tutaj jak to zrobić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pzkf
#9 Pomysłodawca#

Teraz wyświetla już "tylko" cztery strony.

oznacz moderatorów

pzkf
#9 Pomysłodawca#

Tolerujecie jedno wielkie badziewie jakim jest ta wyszukiwarka!!! Wpisując szukany tytuł (gdzie powinna być dosłownie tylko jedna aukcja) pokazuje 7 stron ogłoszeń! Mało tego wyszukiwane ogłoszenie jest na prawie samym końcu. Jak kupujący mają znaleźć wyszukiwany przedmiot!??

oznacz moderatorów