anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie wszystkie oferty są widoczne?

MAMY ROZWIĄZANIE!
sportiemocje
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

   
Z ciekawości sprawdziłam jak wygląda panel od strony kupującego. Nie czuję się jakoś mocno zaskoczona, że wyświetla nieprawidłowe dane. Zawracacie nam cały czas głowę dodając rzeczy mało istotne, a nad istotnymi nie umiecie zapanować i ich zorganizować tak, aby wywiązać się z umów jakie zawieracie ze sprzedającymi jako platforma pośrednicząca w sprzedaży. Jak to możliwe, że rowerów marki Crussis jest 7, jeśli moje oferty zawierają  conajmniej 8 stron rowerów tej marki, z dokładnym jej zaznaczeniem i opisaniem.
Wprowadzacie w ten sposób w błąd nie tylko sprzedających (za co my płacimy?) ale i kupujących, uniemożliwiając im dokonanie niezależnych wyborów. Tego typu działania są niezgodnie z prawem konsumenckim. Poprawcie to.

obraz.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
brakestop
#15 Entuzjasta#

Przekażą do ... ODPOWIEDNIEGO DZIAŁU 🤣

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

ukrywanie ofert na allegro - nie znałem

oznacz moderatorów
ogryz7
#11 Animator#

Dodam od siebie. Wpiszcie sobie taką frazę STM8S207CBT6 i kliknijcie "Porównaj 145 ofert". Okazuje się, że są tylko dwie 🤣🤣🤣

Allegro! Wasz poziom jakości jest "NIEDOPUSZCZALNY" 🤣🤣 

lolegro.jpg

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

Ale jajeczka 🤣 Pisałem już niedawno, że koniec tego portalu jest bliski, ale że aż tak przyspieszy do DNA 🤣

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro samo sobie powinno założyć blokadę na wprowadzanie jakichkolwiek nowych "udoskonaleń" póki to co jest wprowadzone nie będzie działało tak jakby klienci tego oczekiwali.

oznacz moderatorów
q3qPL
#13 Ambasador#

@ogryz7 możliwe, że pozostałe oferty zostały po prostu usunięte a allegro nie zaktualizowało jeszcze informacji na temat tego produktu. Pamiętaj, że na portalu jest pełno aukcji i ogromna ilość zmian na minutę a to wszystko podzielone na moduły potrzebuje czasu na wyświetlenie poprawnych danych.

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@ogryz7 to rzeczywiście wygląda na błąd (po dwóch dniach nic się tu nie zmieniło) - dzięki za zgłoszenie i przepraszam w imieniu Allegro, przekazuję do weryfikacji. Natomiast wydaje mi się, że to przycisk "zobacz 145 ofert" jest błędny, a nie realna liczba ofert.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@ogryz7 błąd już jest naprawiony - dziękuję za jego wskazanie. Nie jestem pewien, czy aktualne wyniki są bardziej satysfakcjonujące, ale przynajmniej liczba ofert jest spójna z liczbą na przycisku.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@sportiemocje rowerów CRUSSIS jest 7, ponieważ filtr jest nałożony na wyniki wyszukiwania (fraza "damski rower elektryczny"). Gdy usuniesz tę frazę, ofert będzie 159

Innymi słowy, ofert z zaznaczonym parametrem marka "CRUSSIS" jest 159, a ofert z zaznaczonym tym samym parametrem i dodatkowo zawierających frazę "damski rower elektryczny" jest 7.

Żeby zobaczyć 159 zamiast 7, trzeba kliknąć w ten X:

msniezek_0-1724598385004.png

 

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów