anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po zalogowaniu do Sales Center nie jest widoczny pasek wyszukiwarki Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Albo jestem ślepy albo głupi albo już tak stary.Pytanie jak w tytule, dlaczego w Sales Center nie widać paska wyszukiwarki Allegro?

Zrzut ekranu (69).png

 

Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi ale potrzebowałem coś znaleźć i zdziwienie.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@ART_FOTO bo to służy do zarządzania sprzedażą a nie robienia zakupów 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kostas11 Ułatwień ciąg dalszy.To samo co było wcześniej tylko na innej pozycji ale już bez dostępu do wyszukiwarki 🤣

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Sales Center to narzędzie służące sprzedaży, dlatego nie ma tam funkcji związanych z zakupami. 
Zakupy wciąż możesz robić na tym samym koncie, ale tutaj

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@la_nika Wszystko rozumiem ale co komuś przeszkadzał mały pasek wyszukiwarki? Wyszukiwarka służy nie tylko do zakupów ale również do porównań.

Jak szybko przeskoczyć z Sales Center na stronę Allegro z wyszukiwarką bez potrzeby ponownego wpisywania frazy? Bo z "tutaj" raczej się nie dowiem 😕

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO nie ma takiego przycisku, który od razu z Sales Center przekieruje Cię na Allegro. Przekażę tę sugestię. Na razie pozostaje otworzyć nową kartę, wpisać allegro.pl i skopiować tytuł oferty, którą chcesz porównać. 
Możesz porównywać oferty z Allegro w Allegro Analytics, jeśli masz wykupiony abonament

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@la_nika Tak też robiłem ale są to kolejne sekundy poświęconego czasu.A już myślałem że coś ze mną nie tak 🤣 Dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję że "odpowiedni zespół" coś z tym zrobi.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ART_FOTO trochę chyba na siłę szukasz dziury w całym 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kostas11 Dlaczego na siłę? Co komu przeszkadzał pasek wyszukiwarki? Nie wszyscy prowadzący firmę tylko sprzedają. Po kiego grzyba mam otwierać kolejną kartę aby cokolwiek znaleźć? Dobrze, że nie trzeba posiadać dwóch kont (do sprzedaży i do zakupów) ale wszystko przed nami 😁

oznacz moderatorów