anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego podczas wystawiania oferty pojawia się błąd, skoro dane są prawidłowe?

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

03-10-24 błąd symbol.jpg

i tak dzieje się co jakiś czas. Co ciekawe po kilku czasem kilkunastu lub kilkudziesięciu minutach ( nie ma reguły )  klikam wystaw i następuje spokój aż do następnego takiego samego przypadku.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu czy gdy taki problem się pojawia to próbujesz skorzystać z innej przeglądarki lub czyścisz pamięć podręczną tej, której używasz? Jeśli problem na zrzucie jest aktualny, spróbuj proszę, wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Od usunięcia " ciasteczek" i ponownej próbie wystawienia zaczynam zgłaszanie błędu jaki by on nie był.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atuok, bardzo słusznie i dziekuję za informację. Skonsultuję ten problem z naszym działem technicznym i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu problem może stanowić wersja przeglądarki z której korzystasz, więc zachęcam do aktualizacji. Obecna wersja Chrome to 129.0.6668.69, natomiast Ty używasz 108.0.0.0. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

To nie może mieć nic do rzeczy. Zamiennie ( zależnie gdzie aktualnie jestem ) używam kilku innych przeglądarek w kilku wersjach i błąd powtarza się na wszystkich.  Nie twierdzę że jest to nagminne, tym nie mniej w czasie 12 - 14 godzinnej sesji wystawiania zdarza się kilkakrotnie i jak pisałam wcześniej potrafi trwać nawet ponad 30 minut aby wreszcie po kolejnym kliknięciu " wystaw " aukcja przeszła do postaci szkic i wszystko zaczyna śmigać normalnie, aż do następnego błędu którym najczęściej jest błąd o którym pisałam już ponad rok temu polegający na tym że pomimo że nie mam zaznaczonej opcji " wystawiam fakturę VAT " system jakimś cudem widzi opcję że wystawiam i muszę taką aukcję wystawiać jako nową od zera. 

oznacz moderatorów