anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zniknęły mi oferty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

Gdy wchodzę na swój profil pokazuje mi, że mam 0 ofert. W zakładce mój asortyment oferty pokazane są prawidłowo wyświetla mi ponad 1000 ofert. Kiedy naprawicie swój błąd?

oznacz moderatorów
93 ODPOWIEDZI 93
chudy_cycling
#8 Zapaleniec#

Ale to jest chore. Teraz szukając danego przedmiotu trzeba przeszukać allegro dwa razy, raz, żeby sprawdzić na widoku konsumenckim, a drugi raz na biznesowym... Nie można wrócić do starego trybu? 

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@chudy_cycling  Jesteś niewdzięczny, a przecież to wszystko dla Twojego dobra 😎

oznacz moderatorów
Blaksad
#12 Orędownik#

To trolling allegro - kolejna innowacja o którą nikt nie prosił a każdy potrzebował 😀

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@Blaksad  a dzięki temu mnóstwo ludzi ma zajęcie. Czyli walka z bezrobociem

oznacz moderatorów
Blaksad
#12 Orędownik#

msniezek dzisiaj narzekał, że ma tylko 5 moderatorek - widocznie wszystkie siły rzucono na dział "innowacji", efekty już widać i spodziewajdzie się niespodziewanego. Przestańmy żartować bo tutaj za myślozbrodnię grozi ban  - jedynie słuszna jest linia działania allegro.

oznacz moderatorów
Boidae
#7 Wielbiciel#

Mam to samo. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Boidae zapoznaj się proszę z obszerną odpowiedzią Oli. Wszystko tam wyjaśniła.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
modomania9
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam ustawioną opcję faktura bez VAT, a moich ofert nadal nie widać. Ciasteczka wyczyszczone jakby ktoś pytał. 

oznacz moderatorów
Blaksad
#12 Orędownik#

allegro wypuściło fuszerkę i pewnie zrobi aktualizację (stażyści liczymy na was ), stay tuned (poczytaj na - gowork allegro jakie tam są wewnętrze tarcia ) 

oznacz moderatorów
garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Buta i pycha kroczy przed klęską... Takie stare a wciąż aktualne, rozrosło się ToTo ponad miarę, kasy na prawdziwą kontrolę nad tym nie ma (bo wyprowadzona) i łata się bez pomysłu na całość. Moje pierwsze konto było założone w 1999 r. wiem co mówię bo obserwuję od początku.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@modomania9 na koncie prywatnym widzę Twoje (547 ofert)

________
Κώστας
oznacz moderatorów
modomania9
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Na koncie prywatnym też widziałam, na firmowym nie było widać. Godzinę temu zaczęłam widzieć oferty. Uwielbiam te innowacje, o które nikt nie prosi. 

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

Widać poprawę w serwisie, ale potwierdzenie pełnego rozwiązania problemu jeszcze nie nadeszło. Mam czekać na info to czekam 🙂

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
modomania9
#8 Zapaleniec#

Widziałam po sprzedaży, że ewidentnie coś było nie tak. 

oznacz moderatorów