anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do czego doprowadziliście smarkiem ??

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Dzisiaj przyszedł zwrot , nic dziwnego , ot klasyczne  wyłudzenie na smarka , ale otwieram jak zwykle przy kamerce paczkę i okazuje się ,że jest jeden produkt ...WIĘCEJ !!!.//he..heee chyba gratisa dostałem //  niż wynika do z odstąpienia od umowy , tak to właśnie wygląda , zakupy , zwroty , klienci się gubią i teraz co ? jutro mija termin na odstąpienie od umowy , towar należy do klienta , stosowna wiadomość wysłana , środki zwróciłem tylko za to co klient zgłosił do zwrotu i czekam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Halfrunt
#19 Nestor#

oddaj za wszystko, weź nie bądź taki.....

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Halfrunt   nie ... bo nie , towar należy do klienta , a ja nie mam podstawy do wprowadzenia go z powrotem na stan sklepu

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

tak to wygląda - my mieliśmy ostatnio kupującego co sam osobiście odebrał od nas taki zwrot,

ale też mieliśmy przypadek gdy kupujący otrzymał za pomylenie wysyłek zwrot z allegro protect, bluzgi od kupującego padały nawet, gdy pokazaliśmy mu fakturę na jego dane jaką dołączył do tego pomylonego towaru, uparcie twierdził, że jesteśmy oszustami i podmieniliśmy towar

 

allegro zamiast pogonić w dyskusji delikwenta - wypłaciło mu środki z AP łaskawie nas nimi nie obciążając

 

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

1. a jest szansa ze wysłaliscie 1 więcej?

2. klient zapyta o zwrot środków również za ten nadprogramowy? tak gdybam 🙂

oznacz moderatorów