anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry. Jak długo muszę czekać na zatwierdzenie nowej oferty?

Luniko-handmade
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Jak długo muszę czekać na zatwierdzenie nowej oferty? Jak rozumiem, każda nowa oferta przechodzi teraz moderację. Produkujemy ręcznie robione wyroby skórzane i wystawiamy je w odpowiednim dziale. Przysłałem dwie nowe oferty portfeli. Jedną w niedzielę i jedną w poniedziałek. Teraz chcę wystawić kolejną ofertę z nowym portfelem. Są to nowe modele, których wcześniej nie mieliśmy. Ale te, które zaplanowałem na poniedziałek i niedzielę, nie zostały jeszcze zatwierdzone. Co robić? Nie chcę łamać regulaminu Allegro, ale on się tak często zmienia i nie rozumiem o co chodzi. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  podpowiecie co stoi na przeszkodzie?

oznacz moderatorów

Luniko-handmade
#8 Zapaleniec#

Opera Zrzut ekranu_2024-05-28_120813_allegro.pl.png

oznacz moderatorów

Luniko-handmade
#8 Zapaleniec#

Oferty czekają na moderację przez 48 i 24 godziny. Czy musimy czekać dłużej?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Luniko-handmade Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Niektóre oferty są weryfikowane przez automat, a w niektórych przypadkach robimy to ręcznie. Niestety nie mam możliwości przyspieszenia procesu.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Luniko-handmade
#8 Zapaleniec#

Właściwie to właśnie chciałem wiedzieć. Czy powinienem poczekać, aż olferty zatwierdzi, a następnie opublikować nowe oferty, czy też mogę publikować bez czekania na zatwierdzenie? Robimy sesje zdjęciowe nowych produktów i publikujemy 5-7 produktów w ciągu kilku dni.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Luniko-handmade Poczekaj jeszcze do końca dzisiejszego dnia na weryfikację. Jeśli sytuacja się nie zmieni, spróbuj wystawić oferty ponownie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Luniko-handmade
#8 Zapaleniec#

Dziękuję

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Luniko-handmade Cześć. Oferty są przez nas weryfikowane (https://help.allegro.com/sell/pl/a/w-jaki-sposob-sprawdzamy-oferty-ktore-wystawiasz-lub-wznawiasz-E7...).

Sprawdź w zakładce Zgody na powiadomienia w sekcji Dla sprzedającego, czy masz zaznaczoną zgodę na powiadomienia o wystawieniu oferty. Dzięki temu na bieżąco będziesz dostawać informację o tym, czy opublikowaliśmy Twoją ofertę.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Luniko-handmade
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Byłem już kiedyś w takiej sytuacji. Wygląda na to, że oferta tylko czeka. Nie ma ich w dziale, który wymieniliście.

oznacz moderatorów