anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

info@powiadomienia.allegro.pl czy to jest adres allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MPDparts
#1 Nowicjusz#

Proszę potwierdzić czy adres info@powiadomienia.allegro.pl jest mejlem allegro?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
mdrogeria
#21 Demiurg#

masz na myśli to ?

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Też to przed chwilą dostałem. Napisałem do allegro o co im chodzi, bo wszystko mam uzupełnione.


@MPDparts  napisał(a):

Proszę potwierdzić czy adres info@powiadomienia.allegro.pl jest mejlem allegro?


rzekroczyłeś sumaryczny limit 48 transakcji na wszystkich swoich kontach wynikający ustawy z dnia 23 maja 2024 r. o zmianie ustawy o wymianie informacji podatkowych z innymi państwami oraz niektórych innych ustaw implementującej tzw. dyrektywę DAC7. Potrzebna jest aktualizacja i uzupełnienie danych niezbędnych do prowadzenia efektywnej działalności na Twoim koncie Allegro.

Jeśli nie uzupełnisz danych, będziemy zmuszeni zablokować wypłatę pieniędzy ze sprzedaży na Twoim koncie Allegro 2024-09-09.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@BELDO-VIS musisz odklikać , to chwilka jak poradzisz sobie szybko z datą urodzenia .

oznacz moderatorów
BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Tylko tam jest do wpisania NIP i pytanie czy mam działalność w innych krajach UE. Nie ma nic z datą urodzenia.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Ok, to ja nie mam czegoś takiego. Tylko, że ja mam spółkę cywilną.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BELDO-VIS Również prosiłabym Cię o przekazanie dalej tej wiadomości na wskazany przeze mnie adres. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

oznacz moderatorów
agama17
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dostałam dzisiaj takiego maila, orientuje się ktoś czy to oszustwo, czy o co z tym chodzi?

Opera Zrzut ekranu_2024-07-11_160210_poczta.o2.pl.png

oznacz moderatorów
BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Zrzut ekranu nie przejdzie bez akceptacji moderatora. Chodzi o przekroczenie transakcji i derektywę DAC7?

oznacz moderatorów
agama17
#9 Pomysłodawca#
Przekroczyłeś sumaryczny limit 33 transakcji na wszystkich swoich kontach wynikający ustawy z dnia 23 maja 2024 r. o zmianie ustawy o wymianie informacji podatkowych z innymi państwami oraz niektórych innych ustaw implementującej tzw. dyrektywę DAC7. Potrzebna jest aktualizacja i uzupełnienie danych niezbędnych do prowadzenia efektywnej działalności na Twoim koncie Allegro.

Jeśli nie uzupełnisz danych, będziemy zmuszeni zablokować wypłatę pieniędzy ze sprzedaży na Twoim koncie Allegro 2024-09-09.

Wynika to z Dyrektywy Rady (UE) 2021/514 z 22 marca 2021 (DAC7), wprowadzonej do polskiego porządku prawnego ustawą z dnia 23 maja 2024 r. o zmianie ustawy o wymianie informacji podatkowych z innymi państwami oraz niektórych innych ustaw.


Uzupełnij niezbędne dane do 2024-09-09, żeby móc wypłacić swoje pieniądze za sprzedaż na którymkolwiek ze swoich kont.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  zapytajmy moderacji ale wygląda to jak wał

oznacz moderatorów
agama17
#9 Pomysłodawca#

no właśnie to moja pierwsza myśl. Teraz wszystkie maile gdzie ktoś chce uzupełnić dane to są podejrzane

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@agama17 To nie jest nasz adres. My wysyłamy powiadomienia z powiadomienia@allegro.pl 

[Aktualizacja 12.07.2024] Z adresu info@powiadomienia.allegro.pl również do Was piszemy.

Proszę, prześlij tę wiadomość, korzystając  z opcji "przekaż dalej" na adres phishing@allegro.pl 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
agama17
#9 Pomysłodawca#

przesłane, dziwne bo z obu adresów dostaje mnóstwo powiadomień

oznacz moderatorów
BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Napisałem przez wasz formularz i dostałem informację, że dane, które wprowadziłem przez odnośnik od Allegro <info@powiadomienia.allegro.pl> zostały wprowadzone, więc to chyba jednak wasz e-mail.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

tak czułem pismo nosem że wał na wyłudzenie danych

oznacz moderatorów
Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

IMG_4027.jpeg

IMG_4026.jpeg

IMG_4025.jpeg

  

@w_kiwi  wybacz ale jesteś pewna że to nie jest wiadomość od Was - Allegro? 

oznacz moderatorów
BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

To od nich. Odnośnik nie prowadzi to żadnej dziwnej strony tylko do ustawień w tej sprawie, w twoim koncie allegro. Nawet przez kontakt z allegro otrzymałem taką informację, że zmiany, które wprowadziłem są widoczne.

oznacz moderatorów