anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak często kupujący wybierają Allegro One?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wheeler2
#8 Zapaleniec#

Pytanie do sprzedających. Jaki % zamówień stanowią u Was zamówienia z dostawą Allegro One?

Zastanawiam się, czy zdołam uzbierać 3x po 4 paczki w tygodniu dla kuriera?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie używam to konkretnie nie powiem. Ale radzę najpierw tu poszukać postów na ten temat. Bo pozytywnych nie widziałam, a negatywnych masa. 

oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

1 na 300 zamówień

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ALCkow Widocznie trafił ci się jeden któremu nie zależy na szybkiej i pewnej dostawie.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Ja mialem około 2 na 40 zamówień, gdy ten był na 0 zł.

Gdy Allegro One był już płatny dla klienta, to 1 na 50 zamówień.

Wiele osób ochoczo przystąpiło do tej formy dostawy, do momentu pierwszego problemu, szybko wrócili do paczkomatow, zarówno klienci jak i sprzedawcy, 

Ktoś tam z decydentów Allegro zaślepiony chciwością, nie wziął po uwagę, że powinien sprostać przynajmniej w połowie - jakości, jakiej oczekuję się od sprzedawców względem klientów.

oznacz moderatorów
wheeler2
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź. To ja przy swoim wolumenie wysyłanych paczek, to może 3x w miesiącu uzbieram na darmowego kuriera 😄

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Jak chcesz szukać paczek które nie dotarły do klientów to możesz spróbować. Ostatnio widziałem jak na zielony paczkomat piesek nogę podnosił ale nigdy nie widziłem żeby z niego ktoś paczki odbierał. A przy inpoście u mnie na osiedlu po południu kolejki.

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Allegro One stanowi znikomy % dostaw. Praktycznie nie istnieje u mnie. Prym wiedzie InPost, potem DPD i Poczta Polska. Nawet UPS wyprzedza Allegro One.

oznacz moderatorów
ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Dla mnie rachunek jest prosty: 0%. A to z tego powodu, że ich nie udostępniam.

To sa kolejne problemy i kłopoty w wysyłkach.

oznacz moderatorów