anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak walczyć z nieuczciwym kupującym?

DaveMIX
#7 Wielbiciel#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Dziś otrzymałem e-mail od allegro, że kupujący otrzyma zwrot w ramach allegro protect, a ja zostanę obciążony kwotą wypłaty. Ale od początku, klient kupił baterie do telefonu, po czym ją zwrócił. Nie byłoby problemu, ale zwrócił nie Nasz towar. Wiemy bo na swoje baterie stawiamy pieczątki, na tej odesłanej nie było. Druga rzecz inne opakowanie, odesłana w jakiejś folijce z chińskimi napisami, My wysłaliśmy oryginał service pack, w pudełku kartonowym. Wszystko wyjaśniliśmy w dyskusji, wysłaliśmy zdjęcia baterii odesłanej przez klienta, i Naszej z plombami i nic... Jak ugryźć temat? Czy tylko sąd?

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@az1rael Paula już się tym zajmuje 🙂 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ko_alka proszę poinformuj nowe moderatorki o fakcie istnienia takiego trolla i możecie rano od ręki sprawdzać moje zgłoszenia bo rozpoznaje go po 1 wiadomości, a stalkuje mnie ostatnio codziennie praktycznie. Odpowiedzi jego wiszą tyle ile was tu nie ma na straży więc milo bedzie wymieść chwasta z samego rana żeby ludzie nie mieli okazji czytać tych kalumni i pomowień publicznych 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może i są obelgi ale pisze "czasem" o konkretach, a ty nie piszesz że on pisze nieprawdę, np : że cię wyrzucił pracodawca za zły kontakt z kupującymi. nie mnie to oceniać ale tak pisze.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie ma sensu prostować, bo on i tak przekręci ten wpis > wyrwie z kontekstu jedno zdanie, aby pasowało do jego "halunów"

A nie wiem czy zauważyłeś, że jesteś jedynym Demiurgiem, którego nie atakuje > ciekawe dlaczego?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 raz zaatakował i lwa. @LEW433 nikt mnie z pracy nie wyrzucił mam normalne rozwiązanie stosunku pracy poniewaz po nowotworze byłem ponad pół roku na L4 ciągiem.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Ja już sobie odpuszczam ten temat > ten gość jest po prostu biedny, nieszczęśliwy, bez przyjaciół czy kobiety > po prostu hejtując na AG odreagowuje swoje frustracje i niepowodzenia > daje mu to jakąś namiastkę spełnienia (poza pałacykiem i latarenką)😂

oznacz moderatorów

DaveMIX
#7 Wielbiciel#

Dobrze, czekam zatem na odpowiedź.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Dobrze wiesz, że jak dziewczyny go zablokują to założy kolejne, setne konto i dalej będzie trollował > ten typ tak ma > musisz przeżyć i olewać go

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Wiem @Ziolko39 zaproponowałem przynajmniej parę rozwiązań by go raz na zawsze wykopać tyle że allegro się nie chce

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Ale jest trochę weselej > jak czytam te debilne wpisy, to kiedyś mi się nóż w kiszeni otwierał, a teraz został tylko uśmiech pełen litości nad poziomem IQ < 1

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 podejrzewam że twoich danych osobowych nie rozpowszechniał albo nie sugerował ci że masz zainteresowania dziećmi. Jakkolwiek głupie to jednak to inny kaliber skur..stwa za ltóry powinien beknąć 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Kiedyś wziął udział w licytacji i ją wygrał (pod zmyślonymi danymi) > dzięki temu dostał moje dane > też je rozpowszechnia tylko w różnych postach > a to poda imię, a to ulicę ew. inne dane > jak na razie to tylko twierdzi, że jestem ksenofobem, rasistą, homofobem itp zmyślenia > wyrywa z kontekstu jedno zdanie i  na tej podstawie wysnuwa swoje chore teorie >przekręca moje wpisy tak aby jemu pasowały do zmyśleń > tak samo z potrafi z jednego słowa wysnuć coś co mu się przywidzi > kiedyś nawet napisał do moderatorek, że je obrażam > najarał się i miał "odlot"

Zaraz się włączy w post > i zacznie się "radosna twórczość" > ale ja już mu napisałem, że jest glistą pełzającą wokół stóp "istot wyższych"

On jest strasznie zazdrosny o rangi > nie może przeżyć, że nie jest w tanie dojść wyżej niż do 10 > raz był na tym poziomie i zleciał na🐽 > później już tylko poziom 1 odpowiadający jego IQ

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 wystarczyłoby aby założyć konto na forum trzeba podać nr tel karty są na dane osobowe 1 nr przypisany do 1 konta po banie nie można użyć drugi raz. Albo by nie urobił na karty sim albo nienadążył żuli na słupów znajdować a podawanie fałszywych danych jest karalne

oznacz moderatorów