anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zmienić deklarowany czas wysyłki we wszystkich ofertach sprzedaży?

piotr11123
#1 Nowicjusz#

Chcę zmienić czas dostawy we wszystkich aukcjach . Znalazłem opis  ale  to nie działa. Na pasku edycja grupowa nie ma  czasu wysyłki. Co  robię źle?

  1. Przejdź do zakładki Mój asortyment
  2. Zaznacz wybrane oferty
  3. Najedź na przycisk [edycja grupowa] i kliknij [czas wysyłki]
  4. Wybierz czas, który będzie obowiązywał dla zaznaczonych ofert
  5. Kliknij [zapisz]
  6.  
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@piotr11123 i co nie działa? 

oznacz moderatorów

allezabawki61
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Jako nowicjusz podłączam się do dyskusji,

opisany sposób pozwala na zmianę tylko zaznaczonych na stronie aukcji ,a co z resztą aukcji ?

gdy ma się ich kilka tysięcy?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@allezabawki61 Są dwa rozwiązania: 

1 - Możesz zmienić liczbę ofert widocznym w zakładce "Mój asortyment" na maksymalnie 1000 i grupowo zmieniać deklarację

ko_alka_0-1716550249009.png

2 - Możesz pobrać plik ze szczegółami ofert. Dzięki temu możesz edytować jednocześnie nawet do 10 tysięcy ofert: https://help.allegro.com/sell/pl/a/jak-masowo-edytowac-oferty-za-pomoca-pliku-csv-zlKxakGnYu5?market... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

esenergy_pl
#1 Nowicjusz#

Oni (allegro ) mają deklarowany czas dostawy brany z ostatnich dostaw bez względu na to że zaznaczysz 7 dni na dostawę obok Twoich aukcji będzie widniało np natychmiast . Trzeba wejść w ustawienia których teraz za cholerę nie mogę znaleźć i zmienić żeby nie pokazywał prawdopodobnego czasu dostawy tylko ten który sobie zaznaczyłeś , mam to w kompie dodam linka w sobotę . No chyba że ktoś znajdzie to proszę dodać . 

oznacz moderatorów

esenergy_pl
#1 Nowicjusz#
oznacz moderatorów