anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog produktów i dziwne błędy - mam dość!

ogryz7
#11 Animator#

Witam!

Oferta 14267950001 - odłączyliście produkt od oferty, ponieważ "produkt nie pasuje do oferty". Wszystkie dane się zgadzają: symbol, producent, itp. Oferta wisiała przez kilka miesięcy i wszystko było ok. Do wczoraj, kiedy to ni z gruchy, ni z pietruchy, usunęliście zdjęcie z katalogu produktów, odłączyliście produkt od oferty i zakończyliście moją ofertę.

Pomyślałem sobie: ok, pal licho, to tylko jedna oferta - wznowię.

Wznawiam i dostaję komunikat "zdjęcie ma nieprawidłowy rozmiar, bok musi mieć 450px" (czy jakoś tak). Zrobiłem nowe zdjęcie, próbuje znów wznowić ofertę, ale nie mogę ponieważ "Produkt nie pasuje do oferty i został już wcześniej odłączony. Wybierz inny produkt."

Do kurczaka jasnego! Co mam teraz zrobić??? Nowego produktu nie stworzę, ponieważ istnieje już z produkt o takich parametrach (producent, symbol). Powiązać oferty z tym produktem nie mogę, ponieważ została wcześniej odłączona. Parametrów nie zmienię, ponieważ dokładnie takie, a nie inne, ma ten układ.

Pytanie drugie: jaka była podstawa do usunięcia zdjęcia z tamtego produktu?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Podstawą może być inny punkt widzenia sztucznej inteligencji allegro ,która weryfikuje aukcje.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ogryz7 popraw proszę miniaturę, aby była zgodna z naszymi zasadami (białe tło), następnie dodaj proszę to zdjęcie za pomocą formularza zgłoszenia błędu w produkcie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#

@la_nika

Tak zrobiłem, już zaakceptowaliście nowe zdjęcie.

Nadal, gdy próbuję połączyć ofertę z produktem, dostaje komunikat:

"Podczas modyfikowania oferty wystąpiły błędy - Nie połączysz oferty z wybranym produktem. Produkt nie pasuje do oferty i został już wcześniej odłączony. Wybierz inny produkt."

Co dalej? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ogryz7 Rozumiem, że próbujesz połączyć ofertę z produktem https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/produkt/zglos-blad/05e81c35-f9e3-4f6b-8a94-bf112f3e5707? Jeśli tak, to spróbuj ponownie, już powinno być ok. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#

@ko_alka 

Ok, dziękuję, teraz działa.

Teraz pytania: dlaczego tak się działo, czy robicie coś, aby ten problem rozwiązać i jak radzić sobie z tym  w przyszłości?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ogryz7 Jeśli takie coś stanie się w przyszłości, to zgłoś to nam. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

@ko_alka a może pomożesz mi połączyć moje spódniczki bo porozwalało je totalnie.

Pisałam w tej sprawie z konsultantami już kilkanaście razy i nadal wszystko jest totalnie rozwalone.

Ostatni raz 28 lutego, konsultant znalazł błędy po Waszej stronie ale nadal nic nie jest zrobione.

 

Odpowiedź na zgłoszenie nr "40443456" [ ref:!00D240aE05.!500Ti06E8yO:ref ]

Dzisiaj zgłaszałam jeszcze to co sama znalazłam- brak rozmiaru 142 w tej nowej opcji (rozmiar new) jest rozmiar 140  (nie wiem czemu) ale 142 nie ma.

 

Dopowiem jeszcze że mamy tylko jeden wzór spódniczek w różnych kolorach ( każdy wariant z rozmiaru i koloru mamy stale dostępny i wystawiony) i powinny wszystkie być połączone razem.

Pozdrawiam 🙂

 

oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#

@ko_alka @la_nika

Znowu! Tym razem oferta: 15284838727

Już trzykrotnie odłączyliście ją od produktu. Połączyłem ponownie, po raz czwarty, ponieważ wszystko pasuje: marka, symbol, itp. Dlaczego ciągle odpinacie mi produkt od tej oferty?

Dlaczego po odłączeniu produktu nie dostajemy żadnej informacji o przyczynie?

Edit:

Teraz to już się nawet odpina automatycznie, kilka sekund po połączeniu...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  HA ! ...dzisiaj miałem ciekawą sytuację  ,pokazal się przedstawiciel znanej firmy z nowością  ,ogólnikowo napiszę ,że jest to torebka , jako ,że ostatnio zrobiłem się leniwy i nie chce mi się tworzyć produktów w katalogu mówię zerknę czy ktoś już to zrobił  , wpisuję EAN i coż widzą moje stare oczy ? owszem produkt jest , ale jako męski pasek do spodni oczywiście oferowany przez sprzedawcę z Państwa Środka .

EAN 5905710099328 , sprawa poszła dalej....

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ogryz7 Z którym produktem próbujesz połączyć tę ofertę? Z tym? https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/produkt/zglos-blad/ee659141-5432-4a1c-90c4-6fc91a0c343a 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ogryz7 Ok, spróbuj ponownie teraz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#

@ko_alka Niestety nic się nie zmieniło. Udało się połączyć, ale jak sprawdziłem po kilku minutach, było już rozłączone.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ogryz7 zgłosiłam to, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika A @k_owczarek1 na to : błędy w produktyzacji? pierwsze słyszę....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ogryz7 problem stanowiła rozbieżność w nazwie oferty (74HC245D - 8 transceiverów z wyjściami trójstanowymi) i produktu (74HC245 układ scalony SMD SO20).
Nie miały żadnej wspólnej frazy, zgłosiliśmy błąd w produkcie, ponieważ prawidłowy symbol to 74HC245D, tak jak jest w Twojej ofercie. 
Zmiana w produkcie została już zaakceptowana, dlatego spróbuj proszę połączyć ofertę z tym produktem jeszcze raz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#

Połączone i póki co - trzyma, więc chyba będzie ok. Dziękuję. 

oznacz moderatorów