anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient odebrał paczkę mówi że nie ma

matYs307
#11 Animator#

Inpost potwierdza dostarczenie przesyłki, klient dyskusja nierozwiązana. Robot allegro pisze że nie interesuje ich to i mamy dosłać drugą xd Allegro przestańcie zażywać środków odurzających bo zostaniecie w koncu tutaj sami 😞 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Odebrał z paczkomatu i masz na to dowód od InPostu?

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Kurier doręczył im pod adres. Wszystko na statusie dostarczone itp, allegro mówi że nie ważne, chyba żeby drugi produkt dosłać za 400 zł

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz dowód na odebranie i Allegro każe Ci wysłać następny?: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@matYs307 napisz w dyskusji że złożyłeś reklamację i ją złóż jak będzie potwierdzenie od inposta że paczka odebrana ( kod to podpis ) będziesz miał dowód 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@matYs307 Podaj login konta, na którym trwa ta dyskusja i numer zamówienia, którego dotyczy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

HIT, Dzisiaj wchodze na maila allegro przyznało wyłudzenie z Allegro Protect ahahahhahah **piiip**a nie zdążyli nawet z inpostu odpisać, klientka na 90% ma paczkę u siebie, a wy bez niczego bez dowodów dajecie im hajs hahahahahha

Całe szczęście że nie obciążacie mnie, bo wiecie że byłoby to bezprawne. Ale za to podnosicie prowizje i wszyscy na to płacimy. Życzę sukcesów o ile to możliwe. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Nie przyszło ci do głowy, że ten klient naprawdę mógł paczki nie otrzymać? 

To, że status paczki osiągnął cel w śledzeniu on-line nie oznacza że tak jest w rzeczywistości. Wraz ze zgłoszonym problemem należało zgłosić reklamację.

Miałem różne przypadki, raz kurier znając zwyczaje adresatów, klientka spała po nocy i nie chcąc jej budzić, bezmyślnie zostawił paczkę na klatce i oznaczył ją jako doręczona. Klientka zgłasza do mnie oczywiście w formie dyskusji, iż paczki nie otrzymała, prawdopodobniej jakiś przechodzień kopertę przytulił, wobec czego wysłałem jej drugi produkt, a do InPost reklamację, otrzymałem odszkodowanie, a kurier następnym razem, mam nadzieję skutecznie obudzi  klientkę w celu dostarczenia przesyłki. 

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

A Tobie, że najpierw takie rzeczy załatwia się czekając na informację od kuriera co się z nią stało?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

paczkę ktoś sobie zapewne przytulił, przechodzień, sąsiad może i ona sama, ja wcześniej dzwoniłem do klientki i wytłumaczyła mi sytuację, dałem wiarę temu co mówi i wysłałem, ale wartość była znacznie niższa wiec miałem/mam to wkalkulowane w koszty firmy bo i tak za wszystko płacą klienci. 

oznacz moderatorów