anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

komentarz negatywny od Client:35066203 aukcja (9745817558) i (9544015315)

CZYTAMzZAKLADKA
#9 Pomysłodawca#

dzień dobry

treść komentarza: "Książki były używane !!!!! 

Problem w tym, że ja sprzedaję tylko książki używane i te aukcje tak były wystawione i opis odzwierciedlał stan książek UŻYWANYCH. Czy Allegro cofnie ten komentarz, gdyż narusza on zasady sprzedaży na Allegro i  jednoznacznie wskazuje na pomyłkę co do istoty sprzedaży. Proszę o mailową odpowiedź. Z poważaniem Krystyna Sułek

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

pinsplash
#21 Demiurg#

@CZYTAMzZAKLADKA  Sam jestem ciekawy.... powinni usunąć, pisz do nich przez kontakt. Ale boję się że klient nie doczytał i wystawi ci kolejny , tym razem bez opisu - a takiego nie usuną.

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

CZYTAMzZAKLADKA
#9 Pomysłodawca#

dziękuję za odpowiedź, będę walczyć, bo to jest krzywdzące, pozdrawiam KS

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Zrób zdjęcie aktualnej opinii, w przypadku ponowngo wystawienia negatwywnego komentarza, będzie podkładka do tego aby ją usunąć, wiadomo że będzie kombinował tak aby negatyw został, a skoro wszystko ok  to jest to działanie na niekorzyść firmy

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Adekpol  To ciekawy przypadek, bo to jakby Kupujący kupił rower i wystawił negatywny komentarz "To rower !". Książki były opisane i w dziale : używane. Pewnie nie doczytał.  Natomiast komentarz nie narusza zasad - w sensie : nie ma wulgaryzmów, oszczerstw itp. Jest bezsensowny - ale za brak myślenia Allegro nie ingeruje w komentarze. ciekawy jestem jak to się potoczy ? 🤔 jak obstawiasz @xyz96 ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

CZYTAMzZAKLADKA
#9 Pomysłodawca#

napiszę tutaj, na pewno!!! I serdecznie dziękuję za podpowiedzi, bo jednak jestem nowicjuszem w takim koszmarnym przypadku:((

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@CZYTAMzZAKLADKA  Niestety zgodnie ze statystyką każdy sprzedajacy kiedyś trafi na kogoś takiego...poczytaj sobie posty tutaj na forum 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pinsplash Allegro nie usunie. Oprócz treści zgodnej z prawdą są tam gwiazdki, które kupujący zaznacza według własnego uznania. Jednak jest tutaj pewien wątek, w którym sprzedawca może liczyć na usunięcie ocen, które nie naruszają zasad 🙂

oznacz moderatorów

CZYTAMzZAKLADKA
#9 Pomysłodawca#

zobaczę, przekonam się. Zawsze też mogę skomentować, tylko, że to nie załatwi oceny sprzedaży:((( 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@CZYTAMzZAKLADKA Sprzedawca nie może wystawiać komentarzy, kupującemu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Może. Dodaje odpowiedź do komentarza, która jest traktowana jak komentarz i podlega tym samym zasadom.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@msniezek 

@_HolaOla_ 

@nat_not 

Co się tu, do cholery, wyprawia???!!! Na co Wy pozwalacie kupującym???

Ula

Ula
oznacz moderatorów

CZYTAMzZAKLADKA
#9 Pomysłodawca#

Ja też się nad tym zastanawiałam i dawno już doszłam do wniosku, że kupujący to bożek, a sprzedający całopalenie ma mu składać!! Tylko, że kupujący nie może istnieć bez sprzedającego, więc może Allegro powinno zadbać o dwie strony

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@CZYTAMzZAKLADKA Tak, obie strony nie istnieją bez siebie.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@CZYTAMzZAKLADKA  Miałam kiedyś podobny przypadek. Klient upierał się, że książka miała być nowa i jako dowód wysłał mi link oferty nowiutkiej książki, z tym że u innego sprzedającego 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

CZYTAMzZAKLADKA
#9 Pomysłodawca#

I jak to się skończyło? bo mój klient komentarz wystawił po trzech tygodniach od zakupu. Mógł po prostu w określonym terminie zwrócić, pozdrawiam serdecznie Krystyna

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@CZYTAMzZAKLADKA  Ta historia była tak nienormalna, że do dzisiaj ją wspominam.  Wytłumaczyłam jakoś gościowi, że to nie moja aukcja, odesłał książkę, ja oddałam kasę i  zapomniałam.  Po kilkunastu dniach zakupił tę samą książkę ponownie i gdy odmówiłam wysyłki, dostałam siarczystego negatywa. Do dzisiaj ( a było to kilka lat temu) siedzi na mojej czarnej liście. Gość kompletnie oderwany od rzeczywistości 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

CZYTAMzZAKLADKA
#9 Pomysłodawca#

Uśmiałam się trochę z gościa, poprawił mi się humor, dzięki

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg No ale facet przez ciebie może nie czyta książek.😁

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433  Przeniósł się na komiksy🤣 Czego nie zrozumie, to oglądnie na obrazku😉

oznacz moderatorów