anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kontakt z InPost – od dziś również przez Gadane

MAMY ROZWIĄZANIE!
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

InPost znajduje się wśród liderów firm, za pośrednictwem których realizujecie dostawy w Allegro. Odbiór w Paczkomatach cenią klienci, a prosty sposób nadawania przesyłek – sprzedający.

Od dzisiaj, 1 września 2020, możecie się kontaktować z InPost również pisząc na Gadane. Przedstawiciel firmy @InPost dołącza do nas na stałe, dlatego zachęcamy, by wywoływać go w dyskusjach i korzystać z jego wiedzy. Już teraz możecie uzyskać informacje na temat oferty InPost, a także dopytać o najkorzystniejszą formę współpracy bezpośrednio u źródła. 

To kolejny powód, by zaglądać na Gadane 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
226 ODPOWIEDZI 226
annas14-firma
#16 Inspirator#

@InPost @nat_not 
Przesyłka Allegro miniKurier24 InPost 415668939266213117413067 nadana 2 Mar 2022, 13:11

3 Mar 2022, 8:00 W doręczeniu. - zwrot do oddziału

4 Mar 2022, 8:02 W doręczeniu. - zwrot do oddziału

5 marca 2022 10:22 Klient otwiera dyskusję. Powód otwarcia dyskusji: nie otrzymałem produktu

Dzwonię na Infolinią InPost i niestety nie podano mi żadnego numeru telefonu w celu wyjaśnienia powodów. Klient przesyła mi dowody odbioru czterech przesyłek DPD w dniach 3 i 4 marca.

7 Mar 2022, 7:54 W doręczeniu.
Z chat'u zapytaj MATa otrzymuję numer kuriera, który pobrał przesyłkę.
Dzwonię i słyszę zgłoszenie: "Nie nagrywaj się i tak nie odsłucham" i cisza.

7 Mar 2022, 18:35 Zwrot do nadawcy. Przesyłka wyruszyła w drogę powrotną do Nadawcy.

I co teraz? @InPost co mam powiedzieć klientowi?
Przesyłka miała wartość 8,50 PLN @InPost  miał zarobić 10.95 PLN Allegro zarobiło 2,14 PLN
@InPost o jaką kwotę rekompensaty powinienem wystąpić w reklamacji? Minimalne wynagrodzenie to 19,70 zł brutto w przeliczeniu na godzinę pracy.

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@annas14-firma 

Dobry wieczór! 

W celu weryfikacji zgłoszenia, prosimy o wiadomość prywatną na pomoc@inpost.pl wraz z opisem sytuacji. 
Prosimy o wysłanie zgłoszenia z adresu mailowego powiązanego z numerem paczki. Zweryfikujemy historię i postaramy się wskazać najwłaściwsze rozwiązanie.

W imieniu firmy InPost przepraszamy za wszelkie niedogodności. 

oznacz moderatorów
DrukiHD
#11 Animator#

Mam problem z wygenerowaniem etykiet. pokazuje się taki komunikat : Allegro SMART  Błąd pobierania przesyłki - spróbuj wydrukować etykietę, aby pobrać ponownie Pozostało prób: 3  (#INC).   Tylko prosze nie pisać mi o wyczyszczeniu ciasteczek bo to nic nie pomogło. Jest jakaś awaria, czy to tylko u mnie?

oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

Dzisiaj w MP drukowałam etykietę Allegro Smart bez żadnych problemów.

oznacz moderatorów
Pengano
#13 Ambasador#

Witam, Proszę podać gdzie w Warszawie można nadać paczkę Inpost po 16:00, aby dotarła następnego dnia? Przyjmiecie na oddziale Annopol 3? Może ten paczkomat przy oddziale opróżniacie później niż inne? Jakie są możliwości?

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@Pengano 

Nadawanie w Oddziale nie jest obecnie możliwe. Jeśli paczka zostanie nadana po godzinie granicznej (dla strefy A jest to 16:00), nie ma gwarancji, że zostanie odebrana tego samego dnia. Niektóre Paczkomaty/PaczkoPunkty mogą być opróżniane w późniejszych godzinach, ale zależy to od indywidualnej trasy kuriera w danym dniu. 

oznacz moderatorów
Pengano
#13 Ambasador#

To zróbcie jeden punkt a Warszawie, gdzie można nadać paczkę do 20:00. Niech będzie dedykowany pracownik, który to obsłuży. Albo zróbcie stronę informacyjną który paczkomat w danym dniu będzie najpóźniej opróżniany, to tam się zawiezie pilne przesyłki.

Czy na Annopol 3 to jest sortownia? Najlepiej tam zarządzić późne opróżnianie paczkomatu, albo przyjmować wprost na taśmociąg sortera.

oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

Dzień dobry, czy paczka Allegro Smart kupiona w czwartek wieczorem, oddana InPost w piątek o 20:28 zagubiła się? Czy dotarla do Oddziału? Czy otrzymam ją w weekend?  672410938291017127237930

Aplikacja i strona InPost pokazuje odbior przesylki przez InPost w pt wieczorem dn 10.06.22f.

Proszę o pomoc w ustaleniu jej statusu.

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@Newday5 

Prosimy o bezpośredni kontakt, abyśmy mogli zweryfikować sytuację i podjąć odpowiednie kroki w celu jej wyjaśnienia.

Dostępne kanały kontaktowe z BOK InPost:

1) czat/messenger,

2) formularz kontaktowy https://inpost.pl/kontakt,

3) infolinia: 722 444 000 / 746 600 000.

oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

Pytanie o Allegro Smart - etykieta wydrukowana w sobotę godz 8:47 brak oznaczenia weekendowej dostawy, czy gdy wyslę przez Paczkomat InPost do godziny 13:00 Kurier odbierze w sobotę czy dopiero w poniedziałek? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Newday5 Cześć 🙂 Etykieta musiałaby być wygenerowana w czwartek lub piątek, a zamówienie nadane w piątek, żeby możliwa była dostawa weekendowa. Twoją paczkę kurier najprawdopodobniej odbierze w poniedziałek. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

Pytam o ODBIOR przez Kuriera przesylki Allegro Smart w sobotę, jesli wyslę do godz 13:00 miasto:

Z usługi “InPost Paczka w Weekend” można skorzystać w określonym momencie tygodnia. Paczka zostanie dostarczona w weekend wtedy, gdy jej nadanie – czyli przekazanie paczki do Paczkomatu, najbliższego Punktu Odbioru Przesyłek InPost lub złożenie zlecenia odbioru przez kuriera nastąpi w piątek lub sobotę, do godziny 13:00." 

Nie powinna decydowac etykieta tylko czas nadania. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Newday5 Żeby paczka Allegro Smart była objęta usługą dodatkową "InPost Paczka w Weekend", to etykieta do niej powinna być wygenerowana w czwartek lub w piątek. Czyli jeśli wygenerowałbyś etykietę w czwartek lub piątek, to Kurier powinien taką paczkę odebrać w sobotę. W Twoim przypadku ten warunek nie jest jednak spełniony. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
megula3311
#1 Nowicjusz#

Witam pierwszy raz oznaczyłam w sprzedaży przez paczkomat inpost i nie umiem nadac 

oznacz moderatorów
wemakesuccess
#8 Zapaleniec#

Cześć, mamy problem z wygenerowaniem etykiet kurierskich. W 2/3 przesyłek pojawia się komunikat "nieprawidłowy numer telefonu " Nie ma  takiej możliwości, żeby cokolwiek zmienić. Numery telefonów zaczynają się +48 , przerwą lub bez. Wcześniej nie było takiego problemu. Naszym zdaniem jest jakiś błąd w Państwa systemie. Proszę o pilną reakcję 

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@wemakesuccess 

Prosimy o usunięcie plików cookies bądź skorzystanie z innej przeglądarki i ponowną próbę wygenerowania etykiet. W przypadku problemu prosimy o wysłanie maila na pomoc@inpost.pl z dokładnym opisem sprawy oraz zrzutami ekranu obrazującymi błąd.

oznacz moderatorów
Marusia_74
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Nie mogę znaleźć paczkomatu RUM04N przy ulicy Gdyńskiej47 w Rumi na mapie punktów Inpost. Pozdrawiam @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Marusia_74 Cześć. 🙂 Spróbuj skorzystać z opcji "Nawiguj" w aplikacji InPost lub przejdź do mapy przez tę stronę: https://inpost.pl/paczkomat-rumia-rum04n-gdynska-paczkomaty-pomorskie 

Paczkomat znajduje się obok studio tańca Creative Dance

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Marusia_74
#7 Wielbiciel#

brak paczkomatu.jpgChodzi o to, że nie mogę go wybrać robiąc zakupy na Allegro. Najbliższy aktywny pokazuje mi się na Wileńskiej w Rumi.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Marusia_74 Już rozumiem. 🙂 Skonsultowałam to z przedstawicielem InPost. Ta maszyna została wyłączona (tylko na czas serwisu technicznego).

Jeszcze dzisiaj Paczkomat powinien zostać uruchomiony ponownie, zatem możesz poczekać i spróbować zamówić coś do tego Paczkomatu za jakiś czas.

Możesz też skorzystać z innego urządzenia w pobliżu. Najbliżej Paczkomat to RUM06M  (na ilicy Dębogórskiej 16, przy pizzeri Solar). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów