anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

konto biznes a zwykłe - procent opinii

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

Witam, na koncie biznesowy trzeba mieć min 98% opinii pozytywnych, gdzie jest to krotko mówią CHORE, jak jest na zwykłym koncie? Bede apelował do allegro o zmianę z konta biznesowego do zwykłego bo juz mam dość. Jest to za bardzo rygorystyczne podejście do sprzedawcy. Jestem zaawansowanym sprzedawcą, codziennie sprzedaje po kilka telefonów dziennie, po 2-3 komentarze pozytywne ale jak już, ktoś wystawi negatywa - zdarza się to raz na pol roku to juz sprzedawca jest wielkim oszustem, bo ma poniżej 98%, obecnie 4 negatywy, i 137pozytywnych!  gdybym wiedział, że tako rygor to NIGDY nie zdecydował bym się na biznesowe konto bo i TAK G.... z tego mam. Smart zablokowany bo poniżej 98% pozytywnych, jaki to sens? To nie wina sprzedającego, ze ma negatywy a [edycja] którzy nie raz (nawet obecnie) wystawili komentarz NEGATYWNY ale nie wiadomo dlaczego... próba kontaktu z kupujacym zerowa, czy dzwoniłem, czy posalem sms, nawet moge allegro to udowodnić i co? blokują konto. Zawsze towar jest sprzedawany ze zgodnym opisem i stanem, ale mam taką sytuację, że telefon był super ale komuś się nie podobał wygląd bo UWAGA: ZA DUZY!!!! i bach NEGATYW. Moja to wina czy producenta? tzn ja wiem, delbilnego człowieka, który nie wie co kupuje. Mam nadzieje, ze Allegro zmieni to chociaż, do 95% a nie rygor 98%, coś tu jest nie tak, bo same statystyki mowią, że nie da rady mieć poniżej 3-4negatywow rocznie przy sprzedaży ok 2-3 telefony dziennie. PO PROSTU.  Dodam, że mam prawie WSZYSTKIE kategorie na "SUPER" i tylko chodzi o te 4 negatywy i już blokada. Aż się odechciewa pracować i żyć.

 

Allegro mówi, żeby skomunikować się z kupującymi w celu usunięcia negatywów ale to jest NIE MOZLIWE! nawet jak oferuje po 200zł za usunięcie komentarza. Jest to zrobione na złość. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@pckom2140 jeśli faktycznie dostałeś nega bo telefon za duży, to wal do sadu, nauczą się na przyszłość, ale płacenie za usuwanie negatywów to już przegięcie hodujesz klientów co celowo będą wystawiać negatywy żeby dostać kasę czy gratisy !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Klienci potrafią dopiec ,ja dostałem po jednej gwiazdce za to że zwykła moneta obiegowa z Francji nie była srebrna . Według klienta jak coś nie jest srebrne to trzeba to napisać w opisie . 

oznacz moderatorów

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

no widzisz, ale co zrobić? allegro to moje życie i z zablokowanym konten można zawijać manatki i iść do OPSu o pomoc... Allegro tego nigdy nie zrozumie. No nic, będę chciał zmiany z biznesu na zwykle bo to niczym się nie rozni, tzn rozni, blokadą konta za byle co. 

oznacz moderatorów