anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś skopiował moje aukcje

PHU-IMKA
#7 Wielbiciel#

Ktoś skopiował moje aukcje, dosłownie wszystko opis, zdjęcia i ceny obciął o połowę do tego wysyłka z Chin. Na 100% jest to jakieś oszustwo. 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   proszę o interwencję

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

PHU-IMKA
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PHU-IMKA Skorzystaj z formularza "Zgłoś naruszenie zasad" (dostępnego w każdej ofercie) zaznaczając "Wykorzystanie zdjęć/opisu bez mojej zgody". W polu komentarza podaj numer oferty, z której skopiowano dane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

PHU-IMKA
#7 Wielbiciel#

Zgłoszenie zostało zrobione, ale martwię się że ktoś zostanie oszukany, wszystkie oferty tegoo użytkownika to kopia moich. Napisałam na forum żeby przyspieszyć sprawę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież to Chiny, w każdej ofercie od nich są kopie. 100takich ofert jest tu na Allegro. Zdjęcia nie są już twoje jak dołączysz je do katalogu>są Allegro i każdy z nich korzysta.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Niestety, allegro wybrało inną drogę, chce stworzyć drugi ali....es tyle że przygotował dla nich dostęp do ofert stworzonych przez sprzedawców polskich, których za niedługo już nie będzie. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak działa teraz sprzedaż na allegro Ty robisz zdjęcia ,opisy a chińczyk dostaje to na tacy bo regulamin jest tak stworzony . Wstawiając zdjęcia ,opisy zrzekasz się do nich praw by inni mogli szybko wprowadzić towar nawet jak go jeszcze nie wyprodukowali .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 przyszła mi na myśl taka zagwozdka a co by było jakbym wstawił zdjecia które ktoś mi odpłatnie udostępnił np zrobil dla mnie zdjęcia opisy produktów ale mi ich nie sprzedal tylko oferował usługę gdzie udostępnia mi je do celów marketingowych ale tylko na moje potrzeby co wtedy z udostępnieniem ich chińczykowi przez allegro?

oznacz moderatorów